•  

Fotoreportaaž. Kass ja hiir (12.03.2008 15:20)

Märtsikuud seostatakse ikka kassidega. Või oli see vastupidi? Viimastel aastatel on kevadised kassikontserdid igatahes vähemaks jäänud. Ilmselt on põhjus laialdasemas kasside kohitsemises, kuid vahetevahel on siiski kuulda kevadöös verdtarretamapanevaid häälitsusi.

Hobifotograaf Peeter Salumäe kass Jansa on moodsatele aegadele  kohaselt jätnud kontserdite andmise ja pühendunud jalgpallispordile.

Jalgpallireportaaži saateks kirjutab fotode autor:

"Hiire püüdis Jansale hiirelõks. Kass oli ise ka hasardiga asja juures, aga seekord jõudis lõks ette.

Pildistamine oli tõeline kunsttükk. Õues polnud just liiga valge, seega on paljude piltide säriajad läinud pikaks ja elukad uduseks.
Sellegipoolest olen vaimustuses oma uue fotoka vingetest featuuridest - objekti tuvastamine ja jälgimine üle teravustuspunktide, hästi suur saripildistuskiirus ja D-Lighting. Musta kassi õige säritamine valgel lumel ajab iga kaamera automaatika hulluks.

Üle kõige oli aga muidugi Jansa ise oma etendusega."


Tutvumine mänguvahendiga


Avalöök


Osav sööt


Pealevise!


Vahepeal väike treblamine

 


Kohtunik ütles, et "käsi". Jansa arvas, et tal on käpad hoopis


Nelja jalaga on jalgpall ikka hoopis mõnusam kui kahega


Rünnak!


Lõpetuseks kassitelekat* vaatamas. Seal on saade lindude söötmisest.

kassitelekas* -  lindude söögimaja akna taga.

Vaata ka: SEA-TV ja linnukaamera

Eelmised artiklid:

Tallinna Loomaaias. Fotoreportaaž (17.10.2007) Elviira Brovkina käis 4. oktoobril, rahvusvahelisel loomakaitsepäeval Tallinna Loomaaias ja saatis ilm.ee-le sellest fotoreportaaži. Elviirale meeldib eriti looduspilte teha ja ta leiab, et meie loomaaed on suurepärane võimalus puhkuseks linna piires.

Konnakullesed. Videoreportaaž (18.06.2007) 16. juunil oli Oandu paisjärves Lääne-Virumaal näha ohtralt konnakulleseid:

Kopratööd. Fotoreportaaž (10.04.2007) Koprad muudavad keskkonda. Väikesest kärestikulisest forellijõest Lääne-Virumaal on saamas kobraste aktiivse tegevuse tulemusena lai, ülespaisutatud jõgi.

Anto Raukas: Kas ilm on hukas või me lihtsalt arvame nii? (27.03.2007) Ülemaailmse Meteoroloogiapäeva tähistamiseks peeti Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudis konverentsi "Polaarmeteoroloogia. Globaalsete mõjude mõistmine".


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam