•  

1. nädala pilv! (09.01.2012 00:00)

Aasta esimese nädala pilv on uhke alasiga rünksajupilv, pildistas Ivo Aksli Kärdlas.

Ivo Aksli
Sinine ja must ja valge
Kärdla rannas Vabadussõja mälestuspäeval 03.01.2012. Pildil rünksajupilv, mille alasi alla on moodustunud väike mammatus ja kihtrünkpilved.

Veel huvitavaid pilvi aasta esimesest nädalast:

ReedikS
03.01.2012, Nõmme kandis täitsa talvine.Teel Mustamäelt Nõmmele, mäenõlvadel lumi - kell 14.15

Eve Kõrts
Kõrgrünkpilved
7.01.2012 Kesk-Eesti

Peeter Rokk
3D
pildistatud 8. jaanuaril Nõmmel

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa. Pilvepilte ootame pilvejahi galeriisse! Sealt leiab ka alamenüü "Nädala pilv".

NB! Kindlasti palume lisada pildistamise aeg ja -koht! Samuti palume teha enne fotode üleslaadimist eelvalik, ühelt inimeselt võiks olla nädalas umbes kümmekond pilti ja soovitatavalt mitte ühest ning samast kohast tehtud natukese erinevad kaadrid - nii teeme piltide vaatamise huvitavamaks!

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime,tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalafotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam