•  

Vihmavõistlusele saab veel pilte lisada (03.09.2015 15:38)

Kuni 10. septembrini ootame fotosid vihmavõistlusele! Kes pole varasemast ajast ja oma vanadest kataloogidest meeleolukaid vihmapilte leidnud, jõuab ehk teha veel uued fotod - ilmaolud lubavad jätkuvalt hoovihmahoogusid.

Vihmaga kastetud maapind
Foto: Kairo Kiitsak

Tutvustuse ja piltide lisamise lingi leiad ülamenüüst.

Eelmised artiklid:

Paar vihmavõistlusel osalejat lähevad kontserdile (03.08.2015) 13.08.2013 Tallinnas Lasnamäel. Ootamatu ja hoogne paduvihm pani nii noored kui vanad ennast kärmemalt liigutama. Foto: Evelin Nummert Kuni juuli lõpuni fotokonkursile "Vihm"  saadetud fotode autorite vahel loositi välja 2x2 piletit ansambli Smokie kontserdile. Liisk langes Evelin Nummertile ja autorile, kelle kasutajanimi on Logic117. Palju õnne!

Hoovihmahood sobivad hästi vihmapiltide tegemiseks (31.07.2015) Foto: Evelin Nummert Kui päike paistab ja vihma sajab, peseb vanapagan oma lapsi, öeldi vanasti. Päike ja vihm üheskoos annavad ka suurepärase taustvalguse vihmapiltide tegemiseks. Tuletame meelde, et käimas on vihmapildistamise võistlus!

Juulikuus saadetud vihmapiltide autorite vahel loosime välja piletid Smokie kontserdile (13.07.2015) obex Päikesevihm. Foto vihmajäädvustamisvõistluselt Tänavune suvi on vihma jäädvustamiseks lausa suurepärane olnud ja eelolev nädalgi pole selles suhtes erandlik. Jätkub ka vihmajäädvustamisvõistlus lastele, noortele ja täiskasvanutele. Kõikide kuni juulikuu lõpuni konkursile pilte saatnute seas loosime VT Kontserdid OÜ abiga välja 2x2 piletit Smokie kontserdile!


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam