Peep Loorits
Mahe panell
Pildistatud 20.09.2026
Veel nädala taimepildi valimisel osalenud fotosid:
Katrin Mitt
Suvelilled sügises
4.09.2026. Tallinnas Kloostrimetsas
Koidula Kliimann
Viirpuumarjad
14.09.2026 Paljassaare
Koidula Sippol
Metsas.
Perakülas 15.09.2026
Aime Pae
Sügisjumega vaher
20.09.2026 Tallinn
Peep Loorits
Bisporell
Pildistatud 19.09.2026
Peep Loorits
Hundipiim
Pildistatud 19.09.2026
Peep Loorits
Limakud
Pildistatud 19.09.2026
Peep Loorits
Puuseen
Pildistatud 20.09.2026
Peep Loorits
Väike sarvik
Pildistatud 19.09.2026
Päivi Puu
sügisvärvides mustikataimed
20.09.2026 sügis metsa all
Ingrid Tiitre
Sügisene leseleht
20.09.2026 Märjamaa vald
Ingrid Tiitre
Sügise märgid
Paiseleht, 20.09.2026 Märamaa vald
Ingrid Tiitre
Värviline
Paiseleht, 20.09.2026 Märjamaa vald
Ingrid Tiitre
Sügis ja piibeleht
20.09.2026 Märjamaa vald
Ingrid Tiitre
Suurpere
20.09.2026 Märjamaa vald
Ingrid Tiitre
Ussilakk
20.09.2026 Märjamaa vald
Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa.
Ootame ilmapilte tervest maailmast.
NB! Kindlasti palume lisada pildistamise aeg ja -koht!
Palume pealkirjades jutumärke mitte kasutada.
Iga nädala lõpuks välime välja eelneva nädala pildi fotode seast, mis on saabunud esmaspäeva hommikuks. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi teiste nädalafotode seas ka nädala elukas.
38. nädala lind (02.10.2026) Koidula Kliimann Noor kuldnokk 14.09.2026 Paljassaare
37. nädala pilt (24.09.2026) Peeter Rokk 12.09.2026 Soomaal
37. nädala lind (24.09.2026) Koidula Kliimann Varjul tuule eest 11.09.2026 Tallinn
37. nädala seen (17.09.2026) Peep Loorits Tindik Pildistatud 12.09.2026
36. nädala pilt (14.09.2026) Päivi Puu loojangu ilu 1. septembri 2026 loojang Viimsis
36. nädala ime (14.09.2026) Kalmer Alamaa Vesipüks Tiskre rannikul 05.09.26 Täna Tiskre rannikul olles sattusin huvitava looduse vaatemängu tunnistajaks
36. nädala taimed (14.09.2026) Birgit Vaarandi Sambla pehmes süles 05.09.2026 Tallinn
36. nädala taevas (14.09.2026) Aime Pae Hommikune tihe udu 02.09.2026 Tallinn
36. nädala seen (14.09.2026) Peep Loorits Mütsik Pildistatus 05.09.2026
36. nädala lind (14.09.2026) Koidula Klimann Kakuke on peidus 01.09.2026 Tallinn
35. nädala pilt (10.09.2026) Birgit Vaarandi Õhtu peale vihma 30.08.2026 Jõgevamaa
35. nädala taevas (10.09.2026) Koidula Kliimann Päikeseloojang 26.08.2026 Paljassaare
35. nädala linnud (10.09.2026) Koidula Kliimann Kahekesi 25.08.2026 Rocca-al-Mare
35. nädala taimed (09.09.2026) Birgit Vaarandi Metsa annid 29.08.2026 Peraküla
34. nädala pilt (02.09.2026) Koidula Kliimann Tallinn 19.08.2026
34. nädala taevas (02.09.2026) Aime Pae Rünkpilv tumedas taevas 20.08.2026 Tallinn
34. nädala lind (02.09.2026) Koidula Kliimann Kuldnokk õunapuul 19.08.2026 Paljassaare
38. nädala pilt (02.09.2026) Katrin Mitt Loojang Katrin Mitt 14.09.2026 Merivälja
33. nädala pilt (30.08.2026) Helen Jõeorg Varahommik Valgjärvel 04.08.2026 Rõuge
33. nädala päikesevarjutuse pilt (30.08.2026) Birgit Vaarandi Päikesevarjutus 12.08.2026 Tallinn
33. nädala taevas (30.08.2026) Helen Jõeorg Päikesetõus 05.08.2026 Luhasoo raba
33. nädala puulehed (30.08.2026) Aime Pae Tamme-pahkvaablase pahad tammelehel 16.08.2026 Põlvamaa
33. nädala lind (30.08.2026) Koidula Kliimann Ahvatlev õun 13.08.2026 Paljassaare
32. nädala pilt (20.08.2026) Avo Soidla Jahisadam Pärnus. 03.08.2026 kell 10:30
32. nädala taevas (20.08.2026) Koidula Kliimann Päikeseloojang 04.08.2026 Põhja-Tallinn
32. nädala taim (20.08.2026) Peep Loorits Punased sooned Pildistatud 09.08.2026
32. nädala lind (20.08.2026) Koidula Kliimann Hõbehaigur 07.08.2026 Rocca-al-Mare
31. nädala pilt (13.08.2026) Koidula Sippol Pilvede all. 28.07.2026
31. nädala taim (13.08.2026) Peep Loorits Punane sõstar Pildistatud 02.08.2026
31. nädala linnud (13.08.2026) Koidula Kliimann Läks ütlemiseks 02.08.2026 Põhja-Tallinn
30. nädala pilt (04.08.2026) Helen Jõeorg Tõusev päike kuldab Helen Jõeorg 16.07.2026 Otepää vald
30. nädala marjad (04.08.2026) Birgit Vaarandi Pohlad koguvad puna põskedele 23.07.2026 Noarootsi
30. nädala lind (04.08.2026) Koidula Kliimann Hommikul akna taga 24.07.2026 Mustamäe
34. nädala seen (02.08.2026) Peep Loorits Seeneniidistik Pildistatud 20.08.2026
29. nädala pilt (29.07.2026) Päivi Puu päiksetõusu säras raba päiksetõusul juuli 2026
29. nädala helkivad ööpilved (29.07.2026) Aime Pae Helkivad ööpilved Tallinnas, 17.07.2026 kell 00:33
29. nädala taevas (29.07.2026) Birgit Vaarandi Kakumäe loojang 17.07.2026 Tallinn
29. nädala lind (29.07.2026) Ingrid Tiitre Suveõhtusse 10.07.2026 Leibre Raplamaa
28. nädala pilt (23.07.2026) Peep Saluvee Suvine rukipõld küpseb. Lääne-Virumaa, Vinni 07.07.2026
28. nädala helkivad ööpilved (23.07.2026) Ingrid Tiitre Suveööl öises taevas Helkivad ööpilved, kell 00.56, 10.juuli 2026 Leibre Raplamaa