•  

Osavõtjate nimekiri (31.03.2005 17:32)

1. Vjacheslav Sakhatin – kalur-jahimees Volotšanka külast -  sünd. 1969, rahvuselt dolgaan, töötab külavanema asetäitjana, ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Institute of Management and Ekonomics (Taimõri osakonnas)

2. Tatjana Samoilova – Volotšanka külast -  sünd. 1962, rahvuselt dolgaan, töötab külavanema asetäitjana, ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Majanduse- ja Juhtimise Instituudi Taimõri osakonnas.

3. Jevgenija Fedosejeva  - Volotšanka külast -  sünd. 1967, dolgaan, töötab internaadi kasvatajana ja ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Majanduse- ja Juhtimise Instituudi Taimõri osakonnas.

4. Irina Tšunantšar - Volotšanka külast -  sünd. 1965, nganasaan, töötab külavanema asetäitjana, ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Majanduse- ja Juhtimise Instituudi Taimõri osakonnas.

5. Irina Bettu - Volotšanka külast -  sünd. 1975, dolgaanka, töötab internaadi kasvatajana, ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Majanduse- ja Juhtimise Instituudi Taimõri osakonnas.

6. Dmitri Bettu – Levinskije Peski külast-  sünd. 1971, dolgaan, töötab külavanema asetäitjana, ühtlasi on üliõpilane St. Peterburgi Majanduse- ja Juhtimise Instituudi Taimõri osakonnas.

7. Igor Kosterkin – Ust-Avami külast -  sünd. 1969, nganasaan, lihttööline

8. Jevgeni Tšuprin – kalamees-jahimees Ust-Avami külast, dolgaan

9. Viktor Dudgorin – kalamees-jahimees Levinskije Peski külast, dolgaan


Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam