•  

Virtuaalne fotonäitus. Anna Petrova

Tänasel esimesel kevadpäeval avame järjekordse fotonäituse. Oma pilte näitab meile Anna Petrova.
2006. aastal said tema fotod ilm.ee fotokonkurssidel kahel korral kõrgeima auhinna:

Loe edasi ›››

Aastaring. Virtuaalne fotonäitus

Neljas virtuaalnäitus ilm.ee keskkonnas. Oma aastaringi esitleb Tõnu Kesvatera.

Aastaring.

Minu esimesed fotod said tehtud siis, kui kasutati Smena nimelist aparaati.
Vahepeal oli pildistamise huvi teiste tegevuste varjus. Digitaalsed võimalused äratasid selle uuesti. Paar aastat kandsin igal pool kaasas taskupäraselt pisikest kaamerat ja kasutasin sageli. Eriti metsamatkadel, kas jalgsi või rattaga. Ümbruse uurimine läbi pildiotsija nõuab natuke teistsugust vaatamist, kui palja silmaga. Teistpidi samuti – pildil märkad nii mõnigi kord asju, mis muidu kahe silma vahele jäävad. Fotograafia on igati huvitav ja mõnus vaba aja tegevus. Leiba teenin teadusliku uurimistööga biokeemia alal.

Loe edasi ›››

Läheks omadega rappa. Virtuaalne fotonäitus

Kolmas virtuaalne fotonäitus ilm.ee keskkonnas on Elvin Heinlalt:

Fotograafia on nagu mingi pisik, mis levib kulutulena. Eriti suurejooneliselt on see pisik levima hakanud just hiljuti. Ka mina olen saanud nakatada selle pisiku poolt, küll mitte viimasel “digiajastu? perioodil, vaid juba varem. Minu puhul on tegemist nn kroonilise pisikuga mille pärisin isalt, kui sai tema kõrval pimikus istutud. Pimiku kadumisega kodust taandus ka mu fotopisik mõneks ajaks. Õnneks ei kestnud see kaua ning pisik leidis mu uuesti üles:) Tõsisemalt nakatusin kusagil 2000. või 2001. aastal. Täpset nakatumisaega ei mäletagi, aga see polegi oluline…

 

Loe edasi ›››

Uus virtuaalne fotonäitus: Juhan Ressari pildid

Möödunud aasta märtsis avasime ilm.ee keskkonnas esimese virtuaalse fotonäituse. Oma töid esitles harrastusfotograaf Peeter Salumäe, kes osaleb ka ilm.ee fotokonkursside žüriis.

Käesoleval aastal tegime ettepaneku neile ilm.ee fotokonkurssidel osalenutele, kes on kõrgeid kohti noppinud rohkem kui ühelt võistluselt. Esimesena jõudis oma pildid näitusele üles riputada Juhan Ressar.

Loe edasi ›››

Peeter Salumäe: Meeleolud pildis

28. märtsil 2006.aastal avati harrastusfotograaf Peeter Salumäe fotonäitus Haabersti Sotsiaalkeskuses Õismäe tee 24.

Samaaegselt avasime ka tema virtuaalse näituse ilm.ee lehekülgedel

Peeter Salumäe
?Meeleolud pildis?

Olen sündinud Raplas 1965 aastal.
Kooli ajal tekkis juba üsna aegsasti huvi fotograafia vastu. Klõpsisin must-valgeid pilte teha, solistasin pimikus ja osalesin kooli fotoringis. Kõik see oli rohkem huvitav ajaviide, mingeid tõsiseid kunstilisi taotlusi seal ei olnud.
Vahepeal olid muud huvid ja fotograafiaga tegelemine jäi tagaplaanile.

Loe edasi ›››

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam