•  

American Beauty Car Show 14.-16.juuli 2006 (06.07.2006 11:36)

American Beauty Car Show toimub sel aastal juba kuuendat korda. Traditsiooniliselt toimub ürituse raames USA autode näitus, kokkutulek, rongkäik ja kiirendusvõistlus. Haapsalust saab kolmeks päevaks omamoodi ameerikalik linnake. Lossihoovis sees saab näha näituseautosid ja väljaspool lossihoovi kogunevad sajad ameerika autode fännid oma liikuritega. Ürituse viimasel päeval toimub Eesti autoderohkeim cruising lossihoovist Kiltsi lennuväljale, kus toimub kiirendusvõistlus ja rehvipõletamisshow. Superfinaali parimale sõitjale on auhinnaks 1000$.

American Beauty Car Show peaesineja on Lordi, kes astub lavale 15.juulil kell 22 Haapsalu lossihoovis. Lordi on teatraalne ja keevavereline hard rock bänd Soomest, kes on tuntud oma ebatavaliste kostüümide poolest. Kostüümid on bändi imidzi lahutamatu osa, ilma milleta on nad keeldunud pildistamistest ja intervjuudest.

Lordi on välja andnud 3 täispikka albumit. Debüütalbumiga "Get Heavy" jõuti kodumaal ka plaatina plaadi staatusesse. Edu saatsid ka bändi järgmised albumid "The Monsterican Dream", "The Arockalypse" ja kogumik parimatest paladest "The Monster Show".

Lordi koosseisu kuuluvad solist Mr Lordi, kitarrist Amen, trummar Kita, klahvpillimängija Awa ja bassimees Ox. Bändiliikmed kohtusid esmakordselt Kissi kontserdil 1996.aastal, sellest ajast sai bänd ka alguse.

Lordi saavutas tänavusel Eurovisioonil ülekaaluka võidu, millest sai nii mõnigi lauluvõistluse fänn šoki.

Peale Lordi esinevad veel Tanel Padar & The Sun, Singer Vinger, Kolumbus Kris, Ursula ja Slide-Fifty. Sel aastal on esmakordselt kaks lava. Tam Garage`i laval näeb selliseid esinejaid nagu Vennaskond, Börte ja Override.

Piletid hinnaga 250.- on müügil  Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades.

Rohkem informatsiooni: http://www.american.ee

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam