•  

13. nädala pilv! (04.04.2011 00:00)

13. nädala pilveks sai lõputu pilvesoolikas, mida Hiiumaal pildistas Ivo Aksli.

Ivo Aksli
Lõputult pikk pilv
Tubala, Hiiumaal 28.03.2011. Sõitsin selle katkematu pilvevalli alt läbi. Läbisin 15 km, enne kui avanes piisavalt lage koht pildi tegemiseks. Pilve algust ega lõppu ei olnud näha.

Veel mõned 13. nädalal pildistatud pilved:

Eve Kõrts
Pilvemüür
Värska

Eve Kõrts
Hommikupäike kuldab lumevälju. 29.03.2011, Kesk-Eesti

Ülle Mürksepp
29.03.2011 kell.07.33 suur pilv läheneb,justkui kunstniku pintsli alt tulnud.

Leili Valdmets
Läbi sai märts külm ja lumerohke. Noh, las ta siis läits! Aprill juba uksele koputab, põsed täis naerulohke ja pihud kevadelilli täis... 31.03

Eero Luuk
Lammas all paremas nurgas.......
1. aprill

Eve Kõrts
Esimene aprillihommik

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Lumi on alles hakanud sulama, kuid esimesed kevadlilled oma ninad juba välja psitnud - avasime eraldi lillepiltide galerii! Lisaks on praegu käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam