•  
Head Uut Aastat! - ilm.ee uuenenud kujundusest.

Internetiportaal ilm.ee võttis uue aasta vastu uuenenud kujunduse ja uute reklaamiformaatidega.

Ilm.ee reklaamijuhi Hannes Undi sõnul peaksid uued reklaamiformaadid meele järele olema nii internetikasutajale kui ka reklaamiandjale. Ohtralt vilkuvaid ja erksates värvides reklaambannereid mõjub vaatajale väsitavalt. Samas püüavad reklaamijad aina rohkem silma torgata, mis tekitab veelgi enam kirevat segadust.
Sellest tingituna võttiski ilm.ee kasutusele vaid kaks reklaamiformaati. Üks neist on  rahvusvaheline standard – nn.leaderboard banner mõõtudega 728x90 pikselit. Sellega on välja tulemas ka teised Eesti internetiportaalid.
Teine, ülisuur banner mõõtudega 360x570 pikselit annab aga reklaamijatele võimaluse muuhulgas kuvada ka videoreklaame.
Et reklaamid omavahel ei roteeru, muudab kogu keskkonna väljanägemise rahulikumaks.

Uus kujundus andis võimalusi muuta keskkonda veelgi kasutajasõbralikumaks. Et ilmahuvilised saaksid paremini kursis olla saidil toimuvate sisuuuendustega, kuvatakse uued artiklid ja uudised kaardi all oleval uudistelingil. Kõige all on näha viimaseid fotokonkursile laekunud töid.
Otsingulink lehekülje keskosas annab võimaluse näha lennujaamade ilma reaalajas terves maailmas.

Ilm.ee on internetikasutajatele ilmaandmeid edastanud alates 2001 aastast. Ilmaprognoosid on kättesaadavad tänu Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudile. Koostöös Eesti linnavalitsustega on näha ka veebikaamerapildid Eesti suurematest linnadest. Reaalajas ilma edastavad automaatilmajaamad.
Ilm.ee saidi ülalpidamine põhineb reklaamituludel.


loe kommentaare (4)

Nimi:


E-mail:


Kommentaar:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam