•  

Erootilised kingiideed Valentinipäevaks

Kuigi paljudele lähenev Valentiini päev seostub kommertsmõistes pehmete kaisukarude pidustusega, on see tegelikult suurepärane võimalus paaridele aeg maha võtta igapäevasest rutiinist ja veeta romantiliselt aega oma partneriga. Muidugi, see on ka suurepärane aeg tuua oma magamistuppa veidi kirge ja uudsust - pakume isegi 7 erootilist kingiideed, mis meeldivalt üllatavad teie teist poolt.

Loe edasi ›››

Robotniiduk säästab sinu aega. Naudi niitmise asemel suve!

Eesti suvi on niigi lühike ja seetõttu tuleks sellest võtta kõik mis annab. Kuna muru niitmine on üks tülikamaid ja aja mahukamaid aiatöid, siis nutikate lahenduste kasutusele võtmisel on selle pealt võimalik aega kokku hoida ja suve nautida. Selleks nutikaks abiliseks on robotniiduk, loe edasi, et saada teada, miks ja kuidas see omale valida.

Loe edasi ›››

Parim akukettsaag on hea näide akutööriistade võimekusest

Kindlasti oled osad kodused tööriistad juba vahetanud akutoitel variantide vastu, samas kui teised alles ootavad oma järge. Päris tõenäoline, et kodune tolmuimeja juba töötab aku pealt, ent võimalik et parim akukettsaag pole veel ostukorvi sattunud. Võimalik, et tegu on lihtsalt harjumusega, mistõttu on hea vaadata üle põhjused akutoitel tööriistade eelistamiseks.

Loe edasi ›››

Lastega reisile? Mida kaasa pakkida?

Lastega reisime võib tunduda väga väsitava ja keerulise väljakutsena. Tegelikult ei pea see nii olema. Võttes kaasa asjad, mis muudavad reisimise mugavaks, saad nii sina kui ka lapsed rõõmustada uute riikide avastamise üle

Loe edasi ›››

Üleriiete brändid, mis tagavad parima kvaliteedi

Üleriided kaitsevad meid külma, vihma, lume ja tuule eest, mistõttu tuleb valikut tehes veenduda nende kvaliteedis. Kuidas valida vastupidavad ja hea hinna-kvaliteedi suhtega joped ja mantlid? Millised tuntud brändid on jäänud silma hea valikuga? Loe edasi ja saa teada, kuidas luua ideaalne üleriiete garderoob!

Loe edasi ›››

Talv on tulekul: avastage soojad puhkusekohad külmade eest põgenemiseks

Talve saabumisega, mil päevad muutuvad lühemaks ja õhtud kargemaks, tekib paljudes soov põgeneda soojematesse paikadesse. Selles artiklis uurime parimaid soojade ilmadega sihtkohti, kus saate end talvekülmade eest peita ja mõnusat puhkust nautida. Alates eksootilistest randadest kuni kultuurirohkete linnadeni – siin on midagi igaühele.

Loe edasi ›››

Kalastustarbed, suusapaar ja GPS seade - mis neil ühist?

Mis võiks tõesti olla ühendavaks faktoriks, kui lugeda ette kalastustarbed, GPS seade, suusapaar ja binokkel? Kõik need on vajalikuks varustuseks aktiivse hobiga tegelemise juures. Pole kuigi keeruline leida hobisid, mida harrastada siseruumis. On aga eesmärk veeta rohkem aega värskes õhus, siis seda on kindlasti lihtsam teha mõnda toredat hobi harrastades, mitte niisama sihitult taevast vahtides. Esimene mõte, kui rääkida aktiivsest värske õhu hobist, on tihtipeale matkamine. Kui see jääb aga liiga üldiseks, siis on täitsa võimalik leida alamvariante, kus on olemas liikumine, ent ka spetsiifilisem tegevus.

Loe edasi ›››

Koduilmajaam aitab täpsemalt ilma ennustada

Olete ilmselt mõelnud, kuidas oleks omada oma kodu ilmajaama. Kui olete täheldanud, et ilmateated ei ole alati teie piirkonnas täpsed või soovite lihtsalt rohkem teada oma kodu ümbruse ilmast, võib koduilmajaam olla just see, mida vajate.

Loe edasi ›››

Kihiline riietumine hoiab talvel soojas - loe, mida selle jaoks tuleb teha

Loe edasi ›››

Lumepuhur aku või bensiinimootoriga: millised on olulised näitajad lumepuhuri valikul?

Vanasõna „Rege rauta suvel, vankrit talvel“ tänapäevane vaste võiks olla „Lumepuhurit osta suvel, lehepuhurit talvel“. Ei ole tõesti kunagi liiga vara alustada talveks valmistumist, sest praegu valikut jagub ning saad rahulikult õige ostuotsuse teha: olgu selleks siis aku lumepuhur või üks hea lumelabidas.

Loe edasi ›››

Kuidas valida parimat libestit?

© Gpoint Studio, Getty Images via canva.com

Loe edasi ›››

Sooja ja õdusa kodutunde loomine - kolm lihtsat näpunäidet

© Getty Images Pro via canva.com

Kodutunde loovad meie kallid inimesed, emotsioonid ja keskkond. Selleks, et sinul ja sinu jaoks kõige kallimatel inimestel oleks kodus hea olla, oleme pannud kokku mõned sisustuse näpunäited, mis aitavad luua mugava keskkonna, kus koos pikki päevi ja õhtuid veeta.

Loe edasi ›››

Parim päikesekaitsekreem - kuidas valida

Kui sa peaksid valima ühe kosmeetikatoote, mida alati kotis hoida ja igapäevaselt kasutada, võiks selleks olla päikesekaitsekreem. Parim päikesekaitsekreem hoiab su tervist ja nahka, sest isegi kuigi päikese käes on mõnus peesitada, siis ka head asja saab ühel hetkel liiga palju.

Loe edasi ›››

Makita aku ja tehnika - kuidas valida?

Makita on tuntud ja tunnustatud kaubamärk üle maailma. Samuti üks eestlaste lemmikuid. Kui sind on ees ootamas suuremad aiatööd või kodu remontimine, võib vaja minna mitmeid erinevaid tööriistasid ja nende töötamiseks ka akut. Kuidas valida sobiv Makita aku või tööriistad? Räägime lähemalt juba järgmistes lõikudes.

Loe edasi ›››

Küttekeha, mis mitte ainult ei soojenda sinu kodu, vaid ka kaunistab seda

Dekoratiivsed küttekehad annavad ruumile rohkem kui lihtsalt soojema temperatuuri. Nende disain on tegelikult mõeldud ruumi stiiliga sulandumiseks või mõnel juhul selle ruumi kujunduslikuks elemendiks. 

Loe edasi ›››

Värvipsühholoogia sisekujunduses

Kas oled kunagi mõelnud, miks tunned end neutraalses, heledas ruumis viibides lõdvestunumalt? Või oled pärast värvilises ja elavamas ruumis viibimist energilisem? Tõenäoliselt on see peamiselt tingitud värvide psühholoogiast, millel on sisekujundusskeemidele tohutu mõju.

Loe edasi ›››

Meelelahutus veebis

Suvine aeg Eestis on lühike, kuid pakub hulgaliselt valikuid, mida oma ajaga peale hakata. Paljud eelistavad tegevusi õues, kui ilm seda lubab, kuid mitte alati ei pea metsas müttama või merel purjekaga tuult taga ajama. Järgnevalt vaatleme tegevusi, mis võiks grillimisele- tšillimisele ja õue möllamisele suvel alternatiiv olla. Näiteks siis, kui ilm lihtsalt ei soodustagi väljas tegutsemist.

Loe edasi ›››

Aiatarvikud, mis aitavad sul kerge vaevaga aiatöid teha

Foto: Maria Kraynova canva.com

Loe edasi ›››

Terrassimööbel ja õuemööbel - 4 nõuannet, mida jälgida

Mõtle oma terrassile ja õuealale kui laiendatud eluruumile. Selle mugavaks kasutamiseks on vajalik sobiv terrassimööbel, mille sobivus on individuaalne. Õuemööbel, mis sobib väga hästi suurele terrassile ja perele, kus on kaks täiskasvanut, ei pruugi sama hästi sobida olukorras, kus peres on mitmeid väikeseid lapsi ning terrassimööbel pannakse murule, mitte kindlale pinnasele. Seega enne kui hakkad ostma mõtle läbi, mis on sinu jaoks õues ajaveetmise juures oluline ning tähtis.

Loe edasi ›››

Kuidas saavutada kvaliteetne ööuni

Foto: Rume.ee kontinentaalvoodi

Hea une olulisust on raske ülehinnata. Öösel magamiseks kulutatud aeg annab hea une korral energiat uueks päevaks, aga ka füüsilise ja vaimse jõu seda energiat piisavalt kulutada, saavutamaks järgmiseks ööks uuesti piisav väsimus, et taas sügavat ja kvaliteetset und nautida. Teisest küljest võib ka ainult üks halvasti magatud öö paisata inimese mitmeks päevaks nõiaringi, kus päeval ei ole piisavalt energiat ja öösel pole piisavalt und.

Loe edasi ›››

Mida pakkida kaasa puhkusereisile lastega?

Alati on neid asju rohkem, mida kaasa võtta, kui ruumi sinu kohvris, seda eriti reisides koos lastega. Oleme koostanud nimekirja asjadest, mida sa ei tohiks kindlasti maha unustada, kui oled sõitmas päikesereisile koos oma lastega. Tutvu nimekirjaga ja sea varakult reisiks valmis!

Loe edasi ›››

Mänguri psühholoogia. Kuidas sünnivad otsused

Eestis on üsna rohkelt inimesi, kes ostavad vahel loteriipileti, proovivad kätt õnnemängudel või panustavad spordiennustuses. Üldlevinud arvamus on, et seda tehakse eesmärgiga lisada igapäevaelu rutiini natuke vaheldust.

Loe edasi ›››

Miks on biojäätmete komposter vajalik?

Biojäätmeid on võimalik komposteerida ja muuta mullaks. Biojäätmete komposter aitab sul nii linna- kui ka maakodus kompostida kõik biolagunevad jäätmed, mis sul tekivad söögi valmistamisest või aiatööde käigus. See on ideaalne kompostikast sinna, kuhu ei saa luua tavalist kompostri nurka, mis on levinud paljudes maakodudes.

Loe edasi ›››

Ideaalne päevitustool sinu terrassile

Päevitustool ehk lamamistool on üks kohustuslikke mööbliesemeid igas aias. Kuidas muidu veedad kõiki neid päikeselisi päevi kui mitte päevitustoolil lamades. Päevitustool on ideaalne lugemiseks, ristsõnade lahendamiseks, jutustamiseks ja niisama päevitamiseks.

Loe edasi ›››

Tõenäosuse kunst: 5 nippi, kuidas seda igapäevaelus kasutada

Teaduslikus mõistes on tõenäosus arv, mis näitab, kui suure tõenäosusega mingi sündmus esineda võib. Väärtust sellele määratakse kas vahemikus 0 kuni 1 või protsentides, 0 - 100%. Kõige lihtsam näide on mündiga kulli ja kirja viskamine. Tulemusi võib olla kaks - kas kull või kiri. See tähendab, et mõlema tulemuse saamiseks on tõenäosus 50%.

Loe edasi ›››

Milliseid tuuli toob motohooaeg kevadel?

Koos eredate päikesekiirte ja kirka linnulauluga annab kevade lähenemisest märku ka tugev mootorimürin, mis hoiatab: motohooaeg on kohe-kohe algamas. Iga kevad toob uusi suundumusi disaini ja tehnoloogia vallas, mis tähistab järgmist mootorrattasuve.

Loe edasi ›››

Väike aiamaja sobib igasse koduhoovi

Paljud majaomanikud seisavad silmitsi olukorraga, kus asjad ei mahu ära. Sellises olukorras on meie soovitus soetada väike aiamaja, kuhu asetada kas mõned tööriistad, aiamängud või hoopiski aiamööbli. Leia sobiv väike aiamaja Hansaposti või Kaup24 abiga ja osta see mugavalt e-poest.

Loe edasi ›››

Helly Hansen funktsionaalsed üleriided

Helly Hansen on tuntud üleriiete bränd, mida armastavad paljud eestlased. Ja seda loomulikult põhjusega, lisaks sellele, et tegemist on ilmastikukindlate ja funktsionaalsete toodetega, on kõik nende rõivad mugavad ja kaunid. Helly Hansen on tuntuks saanud ka purjetajate kogukonnas, pakkudes selleks sobilikku varustust.

Loe edasi ›››

5 kasutatud autot, mis peavad meie kliimas hästi vastu

Talv saabub meile alati täiesti ootamatult. Kui ilm üleöö talviseks pöörab, tuletab see kõigile autoomanikele meelde, kuivõrd muutlikud ja vahelduvad ilmastikuolud siin Eestis olla võivad: suvel lõõskab päike ja välistemperatuur küünib üle kolmekümne soojaga ja vaid napp paar kuud hiljem on õues samas suurusjärgus miinuskraade ning päikese asemel sajab kaela meetri jagu lund. 

Loe edasi ›››

Elektriline lumepuhur aitab valmistuda suureks talveks

Kas oled juba talve peale mõelnud? Mäletad eelmise aasta äärmiselt libedat perioodi või lumerohkeid päevi, kui lumelükkamiseks kulus iga päev mitmeid tunde? Ole selleks talveks varakult valmis ja mõtle läbi, kuidas selleks valmistuda. Elektriline lumepuhur kui uued lumelabidad võivad ära kuluda. Samuti ideed, kuidas sellel aastal vältida koduaias suurema jää tekkimist. Leia meie soovitused, kuidas valmistuda selleks talveks ja mõtle läbi, mida vajad.

Loe edasi ›››

Klaasist jõuluehted löövad sinu kuusepuu särama

Sisuturundus

Loe edasi ›››

Hea õhuniisutaja hoiab sisekliima õige

Talv pole enam kaugel ja õige aeg on rääkida kodu sisekliimast. Olenevalt sinu küttesüsteemist ja keskmisest temperatuurist, võib kargel talveperioodil muutuda kodune õhk väga kuivaks. Tihti on see probleemiks majades ja korterites, kus on keskküte või halb õhuvahetus. Õnneks on asjale lahendus - üks hea õhuniisutaja aitab hoida sisekliima tasakaalus.

Loe edasi ›››

Kaks nippi toa sooja hoidmiseks külmal talvel

On külm, on tuuline ja läheb varem pimedaks. Mida see kõik tähendab? Talv on tulemas. Isegi nendele meist, kes on piisavalt õnnelikud, et nende kodus on keskküte, ei ole vaja palju, et siseruumides talveunes veedetud päevad hakkaksid tunduma lõputud. Õnneks on palju viise, kuidas hoida end soojana ja kodu hubasena kogu külmema perioodi jooksul.

Loe edasi ›››

Parimad tegevused, mida teha Riias, Lätis

Kunagi hansalinnana tuntud Riia on näinud nii tõuse kui mõõne. Õnneks on linna praegune tõusutee selline, millega ta seekord lõplikult püsima jääb. 

Loe edasi ›››

Laste vihmariided – õige valik vihmase ja muutliku ilma korral

Eestis ei saa kunagi kindel olla, et vihma sajab vaid kevadel ja sügisel. Sagenenud on nii vihmased ja tuulised suved kui ka lumevaesed talvel, mil talvesaabaste asemel tuleb jalga tõmmata hoopis kummikud. Seega meie laiuskraadidel elades tuleb kindlasti varuda nii lapsele kui ka endale sobivad vihmariided, et õues olemist võimalikult palju nautida.

Loe edasi ›››

Millest alustada aianurga sisustamist?

Aianurga sisustamine ei erine palju mõne toa sisustamisest. Peamine erinevus on selles, et aianurka planeerides tuleb arvestada erinevate ilmastikuoludega ja valida selline mööbel, mis peab vastu ka vihmasajus ja kannatab ööpäevaseid temperatuuri kõikumisi. Selleks tuleb valida selliseid aiamööblikomplekte, mis on loodud õuetingimustesse.

Loe edasi ›››

Kuidas sobitada kokku mitu käevõru?

Aksessuaaride valikul tasub meeles pidada, et vähem on rohkem. Kuid igal reeglil on erandeid ning käevõrud on üks nendest. Mõned käevõrud sobivad iga riietuse juurde, näevad suurepärased välja tavalise käekellaga ning on stiilseks elemendiks.

Loe edasi ›››

Mida teha koos lastega õues? Rume.ee pakub sulle soovitusi!

Ilusad suveilmad, mida kindlasti ei saa kasutama jätta, on ees. Kui sa otsid muid tegevusi lastega kui rannas lebamist, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest jagame sulle vahvaid ideid, mida koos lastega suvistel päevadel ette võtta. Jagame sinuga tegevusi, mis on lõbusad ja arendavad, ning sobivad ideaalselt kaunisse suvepäeva. Tutvu Rume soovitustega ja avasta maailma koos oma lapsega!

Loe edasi ›››

Päike kütab tuba? Kuidas kodus produktiivne keskkond luua

Neid soojasid suvepäevasid tuleb nautida seni kuni need kestavad. Kuid kas sa oled märganud, et tunned end neil päevadel natuke laisana ning sul on keeruline produktiivne olla?

Loe edasi ›››

Jahedad ilmad on ideaalsed kodu korrastamiseks

Kui sa oled oodanud pikisilmi soojasid ja päikesepaistelisi ilmu, aga ilmateade lubab hoopiski madalat õhutemperatuuri, siis on aeg enda plaanid ümber teha. Sellise ilmaga ei ole paslik randa päevitama minna, küllaga sobivad need ilmad tööde tegemiseks, mida oled pikalt edasi lükanud.

Loe edasi ›››

Mobiilne konditsioneer tuppa sobib nii koju kui suvilasse

Kui sinu kodus või hoopiski suvekodus ei ole konditsioneeri, mis palavatel suvepäevadel hoiaks sisetemperatuuri jahedana, võid leida lahenduse just mobiilses konditsioneeris.

Loe edasi ›››

Suvised tormid: kuidas olla tormiks valmis ja ennetada kahjusid?

Suvised tormid on raputanud Ida-, Lääne - ja Lõuna-Eestit, mille käigus said kannatada mitmed kodud. Keerulised ilmaolud on Gjensidige kindlustuse statistika kohaselt peamine varakahjude põhjustaja. Siinkohal tuletab Päästeamet meelde, kuidas tuleks enne tormi ja selle ajal käituda.

Loe edasi ›››

Kuidas mõjutab ilm meie psühholoogiat?

Kas te olete tähele pannud, et vihmase ilma puhul on enesetunne kuidagi loid ning energiat jääb vajaka? Raskematel juhtudel hakkavad ka liigesed valutama ning peavalu rõhub ka kõige rahulikemal hetkedel. Tegemist ei ole lihtsalt kujutlusvõimega või et vanem generatsioon seda meile aastate algusest peale rääkinud on, mis aga omakorda tähendaks, et see kõik tõsi on. Tegemist on faktiga, mis on nüüdseks juba teaduslikult tõestatud.

Loe edasi ›››

Väljas jahe? - 4 lõbusat tegevust toas

Perekondlikud kokkusaamised on alati märgiks viia oma tegevused toast õue, sest vaid nii saavad kõik osa kehalisest aktiivsusest ning koosviibimise rõõmust. Väljas toimetades kaasatakse tavaliselt kogu pere ühiskondlikesse eesmärkidesse, kuid kui ilm on kehva ning liiga jahe, tuleks siiski tagasi tuppa kolida. Kuid mida põnevat ning lõbusat saab toas teha, kui kogu pere on koos ning ruumi vähe?

Loe edasi ›››

Telk – vastavalt ilmale ja kohale

Vaadates erinevaid nimekirju ja soovitusi, võiks matkamiseks soetada suisa terve kaubikutäie varustust. Mis mainitud saab, on reeglina erinev, küll leiab aga alati sellise eseme nagu telk. Pole ka ime. Tegu on matkaseltsilisega, mis on kodu väljaspool kodu, pakub turvalist varjualust ning hoiab sind kuiva ja mugavana.

Loe edasi ›››

3 võimalust säästa elektrit ja hoolida keskkonnast

Seoses kõrge elektrihinnaga oleme kõik hakanud mõtlema, kuidas säästa energia. Kuidas seda ka teha hoolides keskkonnast, mitte lihtsalt väiksemast elektriarvest? Jagame kolme mõtet, kuidas seda teha.

Loe edasi ›››

Naiste villased ja soojad mantlid

Jahedamad ilmad tähendavad vajadust oma garderoob üle vaadata. Mis sobis suvel, on talvisel ajal liigagi õhuke. Ilmade pimenemisega samal ajal ongi vaja välja otsida naiste soojad mantlid. Talveks sobilikud naiste mantlid ei ole aga kõik identsed. Kuidas siis teada, millised naiste mantlid sobivad ja millised mitte?

Loe edasi ›››

Põnevad sügisõhtud Euroleague korvpalli saatel

November on peagi lõppemas ning see tähendab, et päevad muutuvad aina lühemaks ja õhtud pikemaks ning jahedamaks. Külmakraadid ja tume pilt akna taga aga ei takista sul oma õhtud põnevamaks muuta. Kuumad Euroleague mängud panevad su sügisesi miinuskraade unustama!

Loe edasi ›››

11 põhjust, miks soetada koju robottolmuimeja

Enamike inimeste jaoks on koristamine tüütu ja aeganõudev tegevus. Seda ei jõuta teha enne kodust väljumist ning pärast tööd ollakse küürimise ja puhastamise jaoks liialt väsinud. Tihti võetakse suurem koristus ette nädalavahetuseti ning sel juhul kulub selle peale vähemalt pool, kui mitte terve päev.

Loe edasi ›››

Kas valida robotniiduk vihmaanduriga või ilma selleta?

Robotniidukid on võrdlemisi uus nähtus. Nende populaarsus kasvab kiiresti, sellega koos ka küsimus, kuidas endale sobivat masinat valida. Enamasti jõuavad taolised arutlused välja ühe ja sama teema juurde – kas eelistada vihmaanduriga robotniidukit või valida andurita robotmuruniiduk.

Loe edasi ›››

Ilmastiknähtustele panustamine

Foto: Koidula Kliimann

Loe edasi ›››

Sademete tõenäosus – Kuidas mõjutab ilm peaaegu kõiki tulemusi

Ilmselt ei ole see meile kellelegi üllatuseks, et sademed mõjutavad meie igapäevases elus äärmiselt palju tegureid. Kõige lihtsama näitena, kuidas sademed mõjutavad otseselt tulemust, on sport.

Loe edasi ›››

Ilmaennustustustest

Aga kuidas jõudis ennustamine lindude lendamise ja puulehtede värvi vahetumise pealt üsna täpsete ilmaprognoosideni?

Loe edasi ›››

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta! Sisuturundus

Käes on aastaaeg, kus me loodaksime näha juba maapinda ja puid katmas ilusat kohevat lund, kuid pigem saame näha vihmaseid ja kõledaid ilmu. Justkui oleks sügis jälle venima jäänud, saadavad meie päevi hallikad pilved, kust alla sadada võib vihma ja lörtsi. Linnatänavad muutuvad poriseks, mänguväljakud jäävad tühjaks ja õuetegevused asenduvad tubastega. Igavuse peletamiseks tuleb kasutada veidi loovust, et tubane aeg oleks meeldivalt ja huvitavalt sisustatud. Siin on sulle 5 soovitust, mis aitavad kehva ilma korral toas olles leida tegevust ning viia mõtted eemale sombusest ilmast.

Loe edasi ›››

Kuidas külm mõjutab Sinu sõidukit

Foto: Peeter Rokk

Külm ilm võib sinu sõidukile mõjuda päris rängalt. Et ära hoida kulukaid parandustöid siis soovitame viia ennast kurssi sellega, mida miinuskraadidesse langenud ilm võib sinu masinaga teha. Külm ilm võib mõjuda palju kiiremini, kui esialgu oodata võiks, nii et tee kindlaks, et võimalused auto korralikuks käivitumiseks on nii soodsad kui vähegi võimalik. Ekstreemselt külm ilm võib auto aku tühjaks tõmmata ja see omakorda peatab auto korrektset käivitamist.

Loe edasi ›››

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest

Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele.

Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.

Loe edasi ›››

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam