•  
MORGAN FOTOGA Neerutisse pildistama

Veebruarikuu 12. ja 13. päeval plaanime teha ühise pildistamisteke Neeruti kanti Lääne-Virumaal.

Neeruti maastikukaitseala paikneb Kadrina ja Tapa vahel. Geoloogid on seda paika nimetanud pinnavormide eripära tõttu Jääaja muuseumiks - sealne maastik on rikas just siis moodustunud ooside, vallseljakute ja mõhnade poolest. Tegemist on kauni paigaga, mille ilu pildile saada polegi nii kerge.

Matkaks koguneme laupäeval, 12. veebruaril kell 9.30 - 10.00 Kadrinas rahvamaja esises parklas. Kogunemise ajal on võimalik rahvamajas vaadata fotonäitust.
Viime autod öömaja - Kadrina spordi hosteli juurde ja alustame matka. Majutus enamasti suurtes tubades (10-14 inimest).

Esimesel päeval on kavas ca 10 km pikkuni jalgsimatk Neerutis. Poolel teel ootab matkalisi lõke ja soe matkasupp.
Õhtul vaatame üheskoos pilte, selleks palume kaasa võtta neid, mida soovite teistelegi näidata. Ööbimispaigas on kasutada nii digi- kui slaidiprojektor.
Samuti õnnestub ehk vaadata neid ülesvõtteid, mis digikaameraomanikud on samal päeval suutnud jäädvustada. Samuti saab käia saunas ja ujumas.

Pühapäeva hommikul tutvutakse kultuuriloolise Kadrinaga. Muu hulgas käiakse vaadet nautimas selle kandi kõrgemas paigas - Emumäe otsas. Lääne-Virumaa kauneid paiku külastades jõutakse lõpuks Porkunisse.

Retke juhib mitmel Morgani fotoretkel osalenud Andres Seepõld, kel Neeruti-kant on hästi tuttav. Lisaks saab fotoalast nõu küsida Morgan Foto asjatundjatelt.

Osavõtutasu on 500 krooni, mis sisaldab juhendamise, söögi, öömaja ja sauna kasutamist.

Matkal osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Selleks tuleb saata e-kiri aadressil mailto:heiko@morgan.ee või helistada telefonil 56 483 480.


Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam