•  

Fotokonkurss. Jäädvusta kevade tulek 2005 (17.03.2006 10:59)

  annab auhinnad parimatele piltidele, mis käesoleva aasta 20. märtsil tehakse ja ilm.ee kevade tulemise fotokonkursile laekuvad.

Parima foto autoril on võimalus jätta talvega hüvasti Kuutsemäe nõlvadel.
Auhinnaks on majutus kaheks päevaks ja mäepiletid. Suusahooaeg Kuutsemäel lõpeb 31. märtsil, kuid kõik märgid näitavad, et suusatada saab sellel aastal kauemgi. Reaalajas, juhitavat pilti Kuutsemäe suusaradadest näeb siit  >>>

Möödunud aastal kutsusime üles jäädvustama fotodele esimest kevadpäeva. Sellega sai algus tehtud fotoarhiivile, mida vaadates saab meenutada erinevate aastate erinevaid kevadeid.
Möödunud aasta esimene kevadpäev oli mõne soojakraadiga, peamiselt pilves, vesine ja sombune. Meile saadetud piltidelt näeme, et ka lumi oli sel päeval veel maas, kuid mõnedel fotodel ilutsesid juba esimesed lumikellukesed. Fotosalvestusi sellest päevast näete siin >>>

See pilt, mis on tehtud Rõngu lähedal 20. märtsil kell 08.49 2004. aastal iseloomustab hästi möödunudaastast esimest kevadpäeva. Autori kasutajanimi on antsumats.

Kevad tuleb ka sellel aastal - 20. märtsil kell 14.33 on ta kohal.

Pange fotoaparaadid valmis - alates 20. märtsist saate pilte ilm.ee galeriisse üles panna.
Et piltide optimeerimine ja mõnedel ka skaneerimine siiski aega võtab, saate teha seda terve nädala jooksul.
26. märts on viimane päev, millal veel pilte lisada saab. Parimad pildid kuulutame välja 28.märtsil.

Saabunud pilte näeb siit >>>

Piltide hindamiseks on nõusoleku andnud Peeter Salumäe.

Möödunudaastase fotokonkursi tulemusi näeb siit >>>

Fotovõistluse reeglid:

Pildid vaadatekse üle ilm.ee poolt. Pilt ilmub galeriisse peale "tsensuuri" läbimist. Pilti lisades kinnitad, et oled selle ise teinud ja et Sul on kõik õigused selle avaldamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud piltide autoriõiguse eest. Võistluses osalevad JPEG pildid, mille faili suurus ei ületa 250 Kb.

 

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam