•  
Halva ilma ja kutsumata külalised peletab OFF

OFF on jagatud 3 erinevasse gruppi:

1. Tugevatoimelised: mõjuaeg on pikim - 5-8 tundi. Siia alla kuuluvad ka puugitooted. Puugitõrjevahendit on kaks erinevat sorti: pihustiga ja lihtsalt määritav vedelik. Ideaalne vahend ka sääskede tõrjumiseks. Puugitõrjevahend sobib inimestele , kellele näiteks meditsiiniliselt on vaktsineerimine keelatud. Samuti on see lahendus inimestele, kes satuvad loodusesse või metsa harva ning seetõttu ei pea vaktsineerimist vajalikuks. Nende juurde kuuluv Off Super on sääsetõrjevahend, milles mõjuaainet Deeti kõige rohkem ning seetõttu sobiv ekstreemtingimustes: matkale, kalale.

2. Keskmise toimega: mõjuaeg 4-5 tundi. Roll-on ja aerosool. Kõige multifunktsionaalsemad, sobivad grilliõhtutele jne.

3. Nõrgema toimega: toimeaeg 1-3 tundi. Siia kuulub näiteks spetsiifiline toode lastele, mis tehtud spetsiaalset õrnem ning sisaldab aloe verat. Siiski ei ole toodet soovitav kasutada alla 3. aastastele lastele.

Eraldi grupp on suitsud, mida on kahte sorti. Juba kõigile teada tuntud spiraalikujulised ning uued tikud. Need annavad siis lisakaitse, kui soovitakse rahulikult grillida ning sääsesuminast pääseda. Suitsud tuleb asetada alati ringikujuliselt kaitstava ala või objekti ümber, sest nii on mõju efektiivseim.
 


Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam