•  

5. nädala pilt! (04.02.2008 11:35)

Möödunud nädalal sadas mitmeid kordi lund ja tuiskas, paraku jätkus lumevalgust vaid üürikeseks ajaks - lumi sulas pea sama kiiresti kui ta maha sadas. Nädala lõpp tõi aga pigem sügisele iseloomuliku tormi.

Kokkuvõttes tavapärasest soojema ja väga muutliku ilmaga nädalat iseloomustab suurepäraselt Leili Valdmetsa foto "Üllatus"

Autori kommentaar: 28. jaanuaril märkasin lumel üht väga vilgast päevakoera, kes ei peaks mitte talvel ringi uitama. Samm oli tal reibas ja tundus minevat kindlas suunas, aga mis asju tema ajas või mis tast hiljem sai, ei oska öelda. Mulle oli see küll üllatus, et selline tegelinski lumel sibab.

Igal nädalal valime välja NÄDALA PILDI, mis kõige paremini kajastab möödunud nädala ilmaolusid!
Nädala pildi valimises osalevad kõik viimasel nädalal saabunud fotod, sh. konkursifotod, mille pildistamise aeg mahub vastavasse nädalasse. Palume lisada ka pildistamise kuupäev!

Pilte saab lisada siit >>>
Piltide lisamiseks peab olema registreerunud kasutaja
Registreeruda saab siin >>>

Pildid vaadatekse üle ilm.ee poolt. Pilt ilmub galeriisse peale "tsensuuri" läbimist. Pilti lisades kinnitad, et oled nende autor ja et Sul on kõik õigused selle avaldamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud piltide autoriõiguse eest. Lisada saab JPG pilte, mille faili suurus ei ületa 250 Kb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam