•  

Valik pilte fotokonkursi "Rohkem valgust!" galeriist IV (29.12.2008 00:19)

Õhtuks koju
Autori kommentaar: Selle loojuva päikese taga on üks pisike maja. Ta seisnud seal umbes aastat sada. Palju head ja ka halba ta seinad on näinud... Paljud majast ilma rändama läinud... On endiselt majake lahke ja soe - elus eksinu leiab siit alati toe. Võib mööduda päevi või aastaidki rodu, kuid kõige kallimaks ikka jääb meile kodu. Oled siis suur või pisike poju, õhtuks tahad sa ikka jõuda koju... Kui õues on pime ja valgus läind looja, annab kodu hingele valgust ja sooja. Need read hakkasid kohe kõrvus kumisema, kui nägin kaht inimest vastu õhtust valgust kodu poole minemas. Kuigi vahemaagi oli meie vahel liialt pikk, siis emotsioon oli ehe.
Autor Lelu 

 

Tartu Pühade aleksandrite kirik
Autori kommentaar: valgustatud valgustusasutus väikese puust linna pilkases ja pimedas öös
Autor marre 

Valguse kuma ning pimeduse lõputu piir
Autori kommentaar: See riik kuhu peidad oma silmad ja tunded on sinine nagu taevas.See vari mida näed ei ole mina,vaid selle sinise taeva vari.Need mõtted mida mõtled ei ole minust vaid sellest pildist mida näed.Need tunded mis on suu sees tahavad välja tulla.Aga see sinise taevariigi varjud ei lase kuna pimedusel on oma piir
Autor and24

Seiklemas
Autori kommentaar: „Viige meid koju“, narrivad päikesekiired, mis kelmikalt jõevoogudes seiklevad. Äkki tulekski nad kinni püüda, oleks pimedamal ajal rohkem valgust!
Autor legendary

Laternad
Autor Ecupoiss

Päike udus
Autori kommentaar: talvel paistab tihti päike just külma ilmaga. Paraku kipub seda selgust varjutama udu, kui eelmisel päeval juhtus olema soe ja niiske ilm. Siiski tekitas see väga muinasjutulise ilme.
Autor Otto

Eelmised

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam