•  

Fotokonkursi "Rohkem valgust" võidutööd 2008 (29.12.2011 02:11)

Alateadlik mulje
Maa kohale laskus udu – maine pilv. Koosneb ta, nagu taevanegi, imepeente piisakeste müriaadist. Oled sa udu tekkimist näinud? Muidugi oled, ka veel palju kordi! Varahommikuti laotub see valkja loorina jõgede, soode ja riikide kohal. Kui aga päike välja ilmub ning maad ja õhku soojendab, udu hajub, jättes endast ainult kastepiisapärlid heinakõrtele.
autor mats, Madis Reimund

Kimbuke lilli päikesele
Ka talvisel päikeselisel päeval on selle taevase võluketta maapealne ringiosa ikkagi nii väikene, et tahaksid teda vägisi kauem kinni hoida. Nägin, et juba ta hakkabki loojuma. Ruttu talvepalitu selga ja külmale verandale! Jääkirmes aknale pudenes päikeselt kullateri. Võtsin seda kui kingitust. Tahtsin omaltpoolt midagi vastu anda. Leidsin aknaklaasilt üksiku pisikese jäälillekimbu ja ulatasin ta päikesele. Päike kullatas viivuks jäälille hõbedasi lehti, nende kokkupuude oli korraga silmnähtav. Siin ta on – hetk ühest ammusest talvepäevast.
Autor VeeHaa, Viiu Härm Rummo

Valguse kuma ning pimeduse lõputu piir
See riik kuhu peidad oma silmad ja tunded on sinine nagu taevas.See vari mida näed ei ole mina,vaid selle sinise taeva vari.Need mõtted mida mõtled ei ole minust vaid sellest pildist mida näed.Need tunded mis on suu sees tahavad välja tulla.Aga see sinise taevariigi varjud ei lase kuna pimedusel on oma piir.
Autor and24, Andreas Pernits

Lumise taeva värvid
Ju kaugele on jäänud valge puri, mis lükkas meie paati mööda vett. On näha vaid üksikud värvid mida pimestab hööguv siluett. See tee mis nüüd sinuni toob on lumine ja särav nagu lumise talve värvid. See tunne on petlik kuna tean, et see ei olnud kindlasti uni kus on omad näod see oli vaid lummus mis tõi minuni lumise talve värvide maailm.
Autor and24, Andreas Pernits

Vana rada uues valguses
Päike käib madalalt,
heidab kõikjale varje.
vaadates pilti lähemalt
võid esile kutsuda ... vaikuse.
Autor raidodog, Raido Rätsep

Autorid  mats (Madis reimund), VeeHaa (Viiu Härm Rummo), and24 (Andreas Pernits) ja raidodog (Raido Rätsep) saavad kõik RUF ilutulestikelt 1500 krooni eest laiatarbe pürotehnikat!

Mitmed väga head fotod jäid kahjuks väga napilt auhinnalistelt kohtadelt välja. Tugevas konkurentsis olid oma töödega veel autorid kasutajanimega saarekaz, Lelu, herilane, Henri Eessalu, riibik jt.

 

 

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam