•  

Fotokonkurss JÄÄ! (09.01.2009 15:23)

Foto: Raimo Jakson
2008. a. jääpiltide galeriist

Möödunud aasta jääfotode konkurss tõi hulgaliselt eriilmelisi jääpilte. Tänaseks on kaane alla saanud siseveekogud, jää hakkab tekkima ka merelahtedele.Vaata jääkaarti >>>

Mis muud, kui ootame ka käesoleval aastal jääpilte! Kõige põnevama foto autor sõidab koos kolme kaaslasega tõukekelgumatkale (giidi juhtimisel) Soomaale, muidu toredate piltide autorid saavad koos kaaslasega uisutada Harjumäe uisuplatsil või Jeti jäähallis.

Lisaks fotodele külmunud jääkogudest ootame pilte erinevatest jää liikidest ja moodustistest - oodatud on jääsupp ja taldrikjää, rüsijää ja sile jää, ujuvjää ja jääväli jne. jne.

Kindlasti palume lisada pildistamise koht ja aeg! Veekogude puhul ootame ka jää paksust sentimeetrites.

Reeglid

Fotode üleslaadimisel kinnitab registreerunud kasutaja, et tema poolt esitatav foto kuulub talle või ta omab õigusi selle levitamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud fotode autoriõiguse eest. Enne piltide avaldamist  kontrollitakse nende vastavust galerii/konkursi tingimustele.
Digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
Lisada saab JPEG pilte, mille faili suurus ei ületa 250 Kb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px. NB! Kui on tegemist püstipidiste, nn. "portrait" fotodega, siis tuleb jälgida, et kõrgus üle 600 px ei läheks. Laiuseks tuleb siis tavapäraselt ca 400px.

Palume foto kirjeldusse lisada pildistamise koht ja aeg.

Auhindamisele lähevad kuni 15. märtsini saadetud fotod.

Pilte saavad lisada registreerunud kasutajad.

Registreeru siin >>>

Eelmised artiklid:

Parimate jääfotode autorid sõidavad Soomaale (11.01.2008) Ootame endiselt fotosid Eestimaa jääolude kohta! Kolme huvipakkuvaima foto autoritele paneb auhinnaks välja matka Karuskose OÜ Soomaal.  Millise matka täpselt, sõltub  ilmaoludest. Auhind sisaldab sisaldab räätsa- ja/või kelgumatka giidi saatel, varustust ja lõunasööki.

Ootame pilte jäätunud veekogudest! (05.01.2008) Ilm.ee ootab pilte jäätunud veekogudest! Kindlasti palume pildi kirjeldusse lisada pildistamise aeg, koht ja jää paksus sentimeetrites!


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam