•  

Fotokonkurss "Sini-must-valge Eesti" (23.02.2014 13:30)

Lipuvabrik ja ilm.ee korraldavad 24. veebruari fotode konkursi "Sini-must-valge Eesti". Konkursiga tähistame Eesti Vabariigi 96. aastapäeva, Eesti lipu 130.aastapäeva ja Lipuvabriku 20. aastapäeva.

Valik Lipuvabriku toodetest esinduskaupluses Türi 3. Poest leiab ka laias valikus muid rahvuslike motiividega tooteid.

Konkursile ootame fotosid, mis on jäädvustatud käesoleva aasta 24. veebruaril, Eesti Vabariigi 96. aastapäeval. Eesti lipp saab sel aastal 130 aastaseks ning mis oleks parim päev lipuvärvide jäädvustamiseks kui Vabariigi aastapäev? Auhinnad on temaatiliselt Lipuvabriku poolt.

Konkursil osaleja nõustub, et tema esitatud töid võib kasutada ilm.ee veebilehel ning Lipuvabrik oma materjalides vastavalt Autoriõiguse Seadusele.

Iga osaleja võib konkursile esitada kuni kolm fotot. Palume esitada vesimärkideta fotod. Fotosid saab ilm.ee lehele üles laadida alates 24.02, eelnevalt peab olema lehele kasutajaks registreeritud. Tööde esitamise lõpptähtaeg on 26. veebruar 2014.

Osaleda võivad kõik, välja arvatud fotokonkursi korraldajad ja žüriiliikmed. Züriisse kuuluvad ilm.ee ja Lipuvabriku esindajad, ilm.ee-ga pikaajalist koostööd teinud fotograaf Peeter Salumäe, fotograaf ja fotokoolitaja Andrus Noorhani ning ajakirja "Naised" fotograaf Daisy Lappard.

Kõik tööd, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse 27. veebruaril ilm.ee kodulehel. Avalik hääletamine toimub 27.veebruarist kuni 04. märtsini 2014. Hääletada saavad ilm.ee registreeritud kasutaja, konto saab teha siin.
Võitjad kuulutame välja 05. märtsil.

Auhinnad:
I koht - Lipuvabriku 50 eurone kinkekaart
II koht - Lipuvabriku 40 eurone kinkekaart
III koht - Lipuvabriku 30 eurone kinkekaart
Publiku lemmik - Lipuvabriku 20 eurone kinkekaart

Vastavalt  laekunud töödele võivad korraldajad anda välja ka eriauhindu.

Parimad tööd lähevad Lipuvabriku 20. aastapäeva näitusele märtsi lõpus. Samas presenteerib Lipuvabrik uut ja värskendatud logo.

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam