•  

Sõiduilm. Fotokonkurss (05.04.2016 15:40)

On üks ratastega liiklusvahend, mille kasutamine sõltub meie oludes väga suures osas ilmast. See on muidugi mootorratas, mida kevadekuulutajaks kutsutakse ja mis kuldnokkade saabumise aegu talvekorteritest ka välja veeretatakse. 

Anne Aaspõllu
Kevadekuulutaja
20.03.16 õhtupoolik Tallinnas

Tänavu algab koos tsiklihooajaga ka fotokonkurss "Sõiduilm", kuhu ootame erinevate ilmaoludega mootorrattasõidu ajal (mitte sõidu pealt!) tehtud fotosid. Fotol võiks näha olla ka moottorratas.

Kindlasti palume lisada pildistamise aeg ja koht - ilmaolud on ju meil erinevad erinevates paikades ja erinevatel ajahetkedel.

Fotosid saab saata kuni motohooaja lõpuni, siis anname välja ka peaauhinna. Iga kalendrikuu lõpus saavad osalejad vaheauhinnad, milleks on kilosed kohviubade pakid Kohvisemult  ja/või vabaõhuürituste piletid.

Fotode üleslaadimisel kinnitab registreerunud kasutaja, et tema poolt esitatav foto kuulub talle ja ta omab õigusi selle levitamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud fotode autoriõiguse eest. Enne piltide avaldamist  kontrollitakse nende vastavust galerii/konkursi tingimustele.

Lisada saab JPEG pilte, mille faili suurus ei ületa 1 Mb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px. NB! Kui on tegemist püstipidiste, nn. "portrait" fotodega, siis tuleb jälgida, et kõrgus üle 600 px ei läheks. Laiuseks tuleb siis tavapäraselt ca 399px.

Lingi piltide lisamiseks leiab ülamenüüst.

 

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam