•  

Pilvefotojahi "Pilvepiir 2017" lõpetamine Tallinna Teletornis

Juulis ajakirja Horisont, ilmaportaali ilm.ee, ilmablogi „Ilm ja inimesed“ ning riigi ilmateenistuse väljakuulutatud suur pilvefotojaht „Pilvepiir 2017” osutus tänavugi populaarseks ettevõtmiseks.
Konkursile esitati üle Eesti ligi 600 fotot. Esmaspäeval, 27. novembril koguneti Tallinna Teletorni, et välja jagada auhinnad ja kuulata ettekannet pilvedest.

Loe edasi ›››

Kõik pilvekütid on oodatud 27. novembril Tallinna Teletorni

Foto: Reet Sepp

Ilmaportaali ilm.ee, ajakirji "Horisont", blogi „Ilm ja inimesed“ ja Riigi Ilmateenistuse poolt korraldatud pilvejaht „Pilvepiir 2017“ on jõudnud lõpusirgele. Võitjad kuulutatakse välja 27. novembril algusega kell 16.00 Tallinna Teletornis. Oodatud on kõik osalejad!

Loe edasi ›››

Veel on võimalik lisada pilte ja videosid pilvejahile

Foto: Ivo Aksli

Fotod peavad olema ilm.ee keskkonda üles laaditud  kuni 1. oktoobrini 2017. Võistlusele esitatud töö maksimaalne suurus 2000x2000px, maht 2 MB. Võistlusele esitatavad videoklipid pilvedest peaksid olema Youtube'i või Vimeo keskkonnas ja link saadetud aadressile pilved@ilm.ee.

Loe edasi ›››

Algab järjekordne pilvejaht!

Janek Pärn
Kelvin-Helmholtz pilvelained helkivatel ööpilvedel. Pilvepiir 2017 võidutöö

Ilmaportaal ilm.ee, ajakiri "Horisont", blogi „Ilm ja inimesed“ ja Riigi Ilmateenistus kuulutavad välja pilvejahi „Pilvepiir 2017“. Korraldajate sihiks on fotovõistlusega ärgitada inimestes huvi ilma ja pilvede vastu.

Loe edasi ›››

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam