•  

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest (25.01.2019 11:46)

Autor: GoGoNano

Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele.Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.

Nimelt on kodumaine ettevõte Digital Trade Solutions toonud turule innovatiivse nanotehnoloogiliste kaitsevahendite sarja GoGoNano, mis kujutab endast kodukasutajale lihtsasti käsitsetavaid vedelikke, mida tuleb kanda määrdumise, kriimustuste või kulumisjälgede eest kaitstavatele pindadele.

Sarja kõige uuem toode, vetthülgav naha- ja tekstiilikaitsevahend Stay Dry on loodud just Eesti kliima eripära silmas pidades – jalatsitele ning rõivastele kantuna kaitseb see neid niiskuse ja plekkide eest, mis muidu igaüht meist lirtsuva ilmaga kimbutaks. Autokeredele mõeldud Liquid Skin hoiab ilma vaevata puhtana ka sõiduvahendid.

GoGoNano tooted loovad kaetava eseme peale ning selle sisekiududesse mikroskoopiliselt õhukese kaitsekihi, mis tõrjub vedelikke ja takistab niiskusel läbi riide tungida. Vahendid hakkavad toimima juba 15 minuti möödudes ning kaitsevad esemeid kuni kaks aastat. Seetõttu ei pea pärast iga väljaskäiku enam jalatseid läikima hõõruma ega pükse pesumasinasse toppima.Loe toodete kohta lisaks veebiaadressil www.gogonano.com/et

Reklaamartikkel

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam