•  

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta! Sisuturundus (03.12.2020 18:23)

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta!
Käes on aastaaeg, kus me loodaksime näha juba maapinda ja puid katmas ilusat kohevat lund, kuid pigem saame näha vihmaseid ja kõledaid ilmu. Justkui oleks sügis jälle venima jäänud, saadavad meie päevi hallikad pilved, kust alla sadada võib vihma ja lörtsi. Linnatänavad muutuvad poriseks, mänguväljakud jäävad tühjaks ja õuetegevused asenduvad tubastega. Igavuse peletamiseks tuleb kasutada veidi loovust, et tubane aeg oleks meeldivalt ja huvitavalt sisustatud. Siin on sulle 5 soovitust, mis aitavad kehva ilma korral toas olles leida tegevust ning viia mõtted eemale sombusest ilmast.

Lauamängud
Kui oled juba tormi eest tuppa pagenud ja koduseinte vahel on kogu perekond koos, siis on aeg otsida välja vanad head lauamängud. Vahva on kaasata kogu pere mängima midagi huvitavat ning panna proovile oma teadmisi ja osavust. Sellistest lauamängudest, mida perega mängida, tooks välja Jenga, kus tarvis läheb nii kavalust kui ka osavust. Retrohõngu saad meeleollu lisada Ludo ehk Reis Ümber Maailma mängimisega, mis sobib ideaalselt 2-4 inimesele mängimiseks. Lauamängud on huvitav vahepala kogu perele või sõpradele.

Proovi kätt online kasiinos
Üheks meelelahutuseks, mida inimesed kevadel koroonalaine ajal kodus istudes enda jaoks leidsid, on online kasiinodes mängimine. Ka Eestis leiab iga huviline SuperCasino kasiino vahendusel endale mõne huvitava ja kaasahaarava kaardimängu või slotimasina , mida toas soojas mängida. Selle platvormi abil saab ka spordiennustusi teha ning proovile panna oma teadmisi ja analüüsivõimet spordimaailmas. Paljud eesti kasiinod võimaldavad oma lemmikspordialale kaasa elada ning selle läbi ka toas istumist huvitavamaks teha.

Õpi uut võõrkeelt
Kes meist pole unistanud uue võõrkeele õppimisest? Kui ilmad on kehvad ja toas olemine tarvis huvitavamaks teha, siis on sul võimalus just uut võõrkeelt õppida. Selleks pole muud vaja kui leida endale sobiv keeleõppimise äpp, mida pakuvad paljud erinevad tootjad. Tuntuimad neist on Duolingo ja Eesti oma äpp Speakly. Nendes rakendustes saad valida kümnete keelte hulgast. Muuda oma tubane olemine hoopis uute teadmiste ammutamiseks, sest tarkuseteri võib terve elu koguda!

Pane teadmised proovile mälumängus
Selleks, et toas ilma eest peidus olles saaks ka meelt ja mõistust teravana hoida, peab andma ajule ragistamist. Selleks sobib nii Sudoku kui ka ristsõnade puremine. Kuid nüüd on siinsamas Eestis loodud meile haarav e-mälumäng. Siit leiab küsimusi eri valdkondadest ning oma tulemusi saab võrrelda teiste mängijatega. Kui sul on samade huvidega sõpru või pereliikmeid, siis saad seda kasutada ka seltskonnaga ajaveetmiseks. Nii hoiad oma mõistust teravana ja saad juurde ka palju uusi teadmisi!

Loe raamatuid
Selleks, et kehva ilma korral toas olles ei jääks liialt nutiseadmetesse, siis heaks vahelduseks ajaveetmiseks oleks lugemine. Veidi unustusehõlma vajunud meeldiv ajaviitetegevus on just see, mida toas olles saad teha. Lugemine annab võimaluse minna korraks teise maailma ja puhastada mõtteid. Lugemiseks leiab midagi meelepärast igaüks. Väga populaarsed on autobiograafiad ja elulood, tervisliku toitumise ning enesearenguraamatud. Kui loed mõnda põnevat seiklusromaani, siis ei märkagi sa õues lõõskavat tuult ja lugemisest saab põnev ajaviide.

Ilmataadi vimkasid ei tea ette
Meie ilmad on on päris ettearvamatud ja toas soojas on meil kõigil hea olla, kuid tegevuseta hakkab ka siis igav ning aeg hakkab venima. Vahel võid oodata päevi enne vihmahoogude või raju lõppu, enne kui tihkad oma nina välja pista.
Veeda siis aega nutikalt ja täida see arendavate ning huvitavate meelelahutustega, mis tõstavad tuju ja teritavad mõistust. Uusi asju proovides võid leida endale ka uue hobi. Selliste tegevustega saad oma toad täita rõõmu ja naeruga!

Eelmised artiklid:

Kuidas külm mõjutab Sinu sõidukit (19.12.2019) Foto: Peeter Rokk Külm ilm võib sinu sõidukile mõjuda päris rängalt. Et ära hoida kulukaid parandustöid siis soovitame viia ennast kurssi sellega, mida miinuskraadidesse langenud ilm võib sinu masinaga teha. Külm ilm võib mõjuda palju kiiremini, kui esialgu oodata võiks, nii et tee kindlaks, et võimalused auto korralikuks käivitumiseks on nii soodsad kui vähegi võimalik. Ekstreemselt külm ilm võib auto aku tühjaks tõmmata ja see omakorda peatab auto korrektset käivitamist.

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest (25.01.2019) Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele. Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam