•  

Kanakull (?) Tallinnas

Sorteerimine:   Vanemad eespool   Uuemad eespool

Snakeman, 27.04.2005 16:45
Kunagi nägin kanakulli Viru tänaval ühel suvehommikul kella 6 aeg Hessburgeri ees tuvi rappimas. Siis oli küll meeletult kahju et fotokat käepärast ei olnud ...

mina, 27.04.2005 22:30
ilus lind ja veel kenam foto

Urmas Sellis, 28.04.2005 08:31
Kanakulli linnamaastikus toidujahil kohata pole võimatu. Küll aga on ta sealgi üsna peiduline (nagu oma päriskodus - metsaski) ja tema leidmine on lihtsam teiste lindude hädakisa järgi.
Seejuures ei pruugi sugugi mõni linnalind olla juba kanakulli küünte vahel. Samamoodi on suhteliselt lihtne leida linnas (ja mujalgi) igasuguste päeva- ja öökullide asukohti.
Tundub, et aastalinnu tiitel on kanakulli inimestele pisut lähemale toonud küll ja selle üle on ornitoloogidel väga hea meel.

Tallinn, Kitseküla, 29.04.2005 15:11
Meie jälgisime kanakulli käesoleva aasta jaanuaris oma koduõuel Tallinna kesklinna puumajade piirkonnas, kui ta esmalt aiamaja ees ühe rasvatihase maas lumel seistes ära sõi ja seejärel vist vähemalt pool tundi majast kümne meetri kaugusel pihlaka otsas istus. Saime lindu pikalt ja põhjalikult uurida ning oma esmasele määratlusele internetist veel kinnituse otsida. Aastaid tagasi on kanakull kord kevadel ka hetkeks Kalevi staadioni juures 9. korruse rõduserval puhanud.

Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam