•  

Ilm.ee ootab lisa lumepiltidele (21.11.2009 00:00)

21.11.05

Novembri algus oli soe ja lund oli vähe. Ka suurem osa meile saadetud piltidest olid pärit oktoobri lõpust. Kahe vahepealse nädala jooksul saadetud piltide eest saab ilm.ee t-särgi Laine Roos kasutajanimega tsunaami Kõrvemaa piltide eest.

Looduseomnibuss Kõrvemaal

07.11.05

Ilm on novembrikuu kohta lausa ebaharilikult soe ning esimesele lumele lisa pole tulnud. Möödunud nädalal saadeti siiski meile fotosid oktoobris maha sadanud lumest. Mõne pildi puhul tekkis siiski kahtlus - kas need on ikka käesoleval aastal tehtud? Puud olid liiga raagus...
Möödunud nädalal saadetud lumepiltide hulgast valisime välja VladTR saadestud lumepildid. Tema saab ilm.ee t-särgi.


Lumine rada
Autor kasutajanimega VladTR 

Ilmaprognoosidele toetudes sellel nädalal lund oodata ei ole. Siiski jätame igaks juhuks võimaluse lume lisandudes pilte saata. Veelkord tuletame meelde, et kindlasti oleks lisatud pildistamise kuupäev!

 

31.10.05

Nädalaga saadeti meile palju toredaid lumepilte. Ilm.ee särgi saab kõige esimesena saabunud esimese lume pit: Esimene lumi sulab alati
Autor Siim Koppel kasutajanimega koomsippel

Huvitavaid pilte oli palju ja tõsi küll, mõne pildi juures tekkisid ka kahtlused, et kas need on ikka just möödunud nädalal tehtud.
Valisime välja veel paar pilti, millede autorid ilm.ee särgi saavad:

..
Autor kasutajanimega sarach 

Karge
Autor kasutajanimega -L4-

Loodetavasti lisandub lund veelgi - lumepiltidele lisa ootab ka ilm.ee. Kindlasti palume aga märkida piltide juurde pildistamise aeg ja koht!
Igal nädalal saab ühe pildi autor ilm.ee t-särgi.

Pilte saab lisada siit >>>

Saabunud pilte näeb siit >>>

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam