•  

Pildistame pilvi. Fotokonkurss 2007 (11.07.2007 00:00)

Ootame pilvepilte järjekordsele pilvefotokonkursile!

PILVEDE KOOL

Milliseid pilvi õnnestub käesoleval aastal jäädvustada? Möödunudaastase pilvede pildistamise konkursi võitis harvaesinev pilvevorm - mammatus.

Kokku tõmbunud? vol1
Autor Tauri Täheväli
Autori kommentaar: Äkitselt hakkas vihma sadama. Pärast mõnda aega oli taevas ümbertringi üleni hall, kuid pea kohal tekkis selline anomaalia.

Reeglid:

Pildid vaadatekse üle ilm.ee poolt. Pilt ilmub galeriisse peale "tsensuuri" läbimist. Pilti lisades kinnitad, et oled selle ise teinud ja et Sul on kõik õigused selle avaldamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud piltide autoriõiguse eest. Võistluses osalevad JPEG pildid, mille faili suurus ei ületa 250 Kb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px.

Digitaalne töötlus on lubatud ainult sedapalju, kuivõrd see ei moonuta pilvede tegelikku väljanägemist. Seda võib kasutada näiteks piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks, heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.

Palume foto kirjeldusse lisada pildistamise koht ja aeg.

Igalt autorilt võib olla kuni viis fotot.

Pilte saavad lisada registreerunud kasutajad.

Registreeruda saab siit >>>

Saabunud pilte näeb siit >>>

Pilte saab lisada kuni 10. septembrini

Pilte hindavad Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi spetsialistid.

Huvitavamaid pilte võidakse kasutada teaduslikuks otstarbeks Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi spetsialistide poolt. Kes soovib, et tema tehtud foto jääb ainult ilm.ee keskkonda, sellel palume teha vastav märge pildi kirjeldusse.

 

 

 

 

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam