•  

Kalendrikuu pilt (06.01.2009 00:00)

Alates 2007. aastast oleme igal nädalal ilm.ee-le saabunud fotode hulgast välja valinud ühe pildi, mis kõige paremini iseloomustab möödunud nädala ilma.

Käesolevast aastast alates saab välja valitud ka kalendrikuu foto. Kui nädala pildi valimisel oleme lähtunud eelkõige foto dokumentaalsest väärtusest, siis kuu pildi valimisel muutub olulisemaks kunstiline külg - parima pildi autor saab selle omale suures formaadis välja trükituna ja ära raamituna! Teine samasugune raamitud foto jääb ilm.ee kasutusse selleks, et koostada fotodest ülevaatenäitus Eesti ilmaoludest aasta lõikes.

Kalendrikuu pilt saab välja valitud kõikidesse ilm.ee galeriidesse (nädala pilt, hetkel käimasolevad fotokonkursid jne) saabunud fotode seast, mis tehtud vastavas kuus. Väga oluline on lisada pildi kirjeldusse pildistamise kuupäev!

Vaata juba valitud pilte>>>

Parimad pildid prindib artprint.ee

Artprint.ee meeskonna missiooniks on muuta digitaalsed pildid tõelisteks kunstiteosteks ruumi seintel, et nende isikupära ja originaalsus mõjuks harmooniliselt ja täiustaks erinevate ruumide kujundusi.

ArtPrint on digitaaltrükikoda, mis spetsialiseerub suureformaadiliste fotode ja maalireprode (giclée) trükile erinevatele trükimeediatele, paigaldab need erinevatele alusmaterjalidele ning teostab ka lõppviimistlust. Teenusteportfelli kuuluvad lisaks ka fototöötlus, kunsti transport ning paigaldus. Kasutame ainult parimat trükikvaliteeti võimaldavat tehnoloogiat, mis tagab tööde tuhmumiskindluse kuni 200 aastat.

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam