•  

22. nädala loom! (01.06.2009 00:00)

Nagu lubatud, valime edaspidi lisaks nädala ilmaolusid kajastavale pildile ja iseloomulikule lillepildile välja ka nädala elusolendi foto. Seekord osutus väljavalituks loomapilt, täpsemalt rebasekutsikad. Määravaks sai erakordselt kõrge nunnufaktor.

Uni tuleb peale...:)
foto: Liina Laurikainen

Autori kommentaar: 27.05.2009

Igal nädalal valime välja NÄDALA PILDI, mis kõige paremini kajastab möödunud nädala ilmaolusid! Lisaks nädala lille, elusolendi ja ilmaime (juhul, kui nädal toob mõne ilmaime muidugi.)

Eraldi galerii on lillepiltide jaoks >>>

Nädala pildi valimises osalevad kõik viimasel nädalal saabunud fotod, sh. konkursifotod, mille pildistamise aeg mahub vastavasse nädalasse. Palume lisada ka pildistamise kuupäev!

Piltide lisamiseks peab olema registreerunud kasutaja
Registreeruda saab siin >>>

Fotode edastamisel ilm.ee-le annab registreerunud kasutaja õiguse nende kasutamiseks ilm.ee poolt avaldatavate uudiste ja ilmateemaliste artiklite juures. Väljaspool ilm.ee keskkonda avaldamiseks küsitakse fotode autoritelt luba.

ilm.ee kaitseb registreerunud isikute andmeid ja avaldab need koostööpartneritele vaid juhul:
1. Kui see on vajalik kolmanda osapoole välja pandud (fotokonkursside) auhindade kättesaamiseks
2. Seadusega ettenähtud juhtudel

Pildid vaadatekse üle ilm.ee poolt. Pilt ilmub galeriisse peale "tsensuuri" läbimist. Pilti lisades kinnitad, et oled nende autor ja et Sul on kõik õigused selle avaldamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud piltide autoriõiguse eest. Lisada saab JPG pilte, mille faili suurus ei ületa 250 Kb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px.

Parima kalendrikuu jooksul saabunud pildi autor saab oma foto suures formaadis välja trükituna ja raamituna!

Loe siit >>>

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam