•  

1. nädala putukas! (09.01.2013 17:02)

Tänavuse aasta esimese nädala elukaks sai... lutikas.

Gaida Jakson
Lutikas lumel
Pole just kuigi tavaline lumel näha koperadamas lutikaid, aga täna just juhtusin üht nägema. Viljandimaa, Varesemäed 04.01.13

Veel pilte: 
 

Leili Valdmets
Uted talvisel karjamaal
31.12 Soondas

 

Leili Valdmets
Koputaja
02.01.Üks rähn on meil n.ö. põliselanik ,kes käib söögimajas söömas ja pesitseb talvel kuldnokapuuris.Vahel käivad paar rähni veel matti võtmas, siis tekib kohe piiritüli ja üksteise tagaajamist ja õiendamist jätkub tükiks ajaks. 02.01

Janek Joab
Eestimaa uhkus
Valgamaal

Villihunt
Merikotkas
Tegemist on Pärnu-Tallinna maanteel, enne Enget tee ääres tehtud pildiga 30.12.2012

Marika Lillepuu
Päikesepoiss
Rõõm, kui päike väljas ja ninaesise pärast pole muret. Männi pargis 05.01. 2013

Marika Lillepuu
Õnneseen
Männi pargis 05.01.2013

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa.

NB! Kindlasti palume lisada pildistamise aeg ja -koht! Samuti palume teha enne fotode üleslaadimist eelvalik, ühelt inimeselt võiks olla nädalas umbes kümmekond pilti ja soovitatavalt mitte ühest ning samast kohast tehtud natukese erinevad kaadrid - nii teeme piltide vaatamise huvitavamaks!

Iga nädala alguses välime välja eelneva nädala pildi fotode seast, mis on saabunud esmaspäeva hommikuks. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime,tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalafotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valib aga ArtPrint igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam