•  

Algab kõige taevalikum fotokonkurss! 2009 (10.06.2009 00:00)

Pildistatud 08.06.09 Raplamaal
Foto: Kersti Kaiv

Algab kõige taevalikum fotokonkurss: "Pildistame pilvi 2009"!

Nüüd on käes aeg üles otsida varasemased pilvefotod ja samuti pilku rohkem taevasse pöörata - ehk on näha seal midagi pildistamisväärset? Nimelt on konkursile oodatud ka vanemad fotod - käesoleva aasta seni põneivamad pilved on pildistatud 19. mail Tallinnas ja Harjumaal.

Tänavu saab iga fotograaf ühes kuus lisada kuni 3 fotot. Pilte hindavad Eesti ilmateenistuse EMHI spetsialistid klimatoloog Ain Kallise juhtimisel. Pilte ootame kuni 6. septembrini, tulemused avalikkustame 30. septembril. Huvitavamatest piltidest koostatakse näitus, parimatele auhinnad!

Reeglid

Pilte ootame kuni 6. septembrini. Iga fotograaf võib ühe jooksva kalendrikuu jooksul lisada kuni 3 fotot. Kindlasti palume lisada pildi kirjeldusse pildistamise aeg ja koht!

Fotode üleslaadimisel kinnitab registreerunud kasutaja, et tema poolt esitatav foto kuulub talle või ta omab õigusi selle levitamiseks. Ilm.ee ei võta vastutust lisatud fotode autoriõiguse eest. Enne piltide avaldamist  kontrollitakse nende vastavust konkursi tingimustele.
Digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
Lisada saab JPEG pilte, mille faili suurus ei ületa 250 Kb. Piltide maksimaalne laius 800px ja kõrgus 600px.

Fotosid saavad lisada ainult registreerunud kasutajad.
Registreeruda saab siin >>>

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam