•  

Auto Bassadone #Flex: Valige oma unistuste auto nüüd ja kasutage 0% sissemakse ning 0% lepingutasu võimalust (07.06.2024 15:39)

Autor: SisuturundusKuidas oleks, kui saaksite endale uue auto:

  • 0 sissemaksega,

  • 0 lepingutasuga, 

  • Fikseeritud kuumaksetega,

  • ja tasuta lepingu lõpetamisega;

  • Ning valides elektriauto, võimaluse taotleda lisaks 4000€ ostutoetust. 

Lisaks on võimalik uue auto valikut mugandada vastavalt oma vajadustele ning Auto Bassadone #Flex paindlikud liisingutingimused teevad auto ostmise lihtsaks. 

Räägime kõigest kohe lähemalt.

 

Mis on #Flex?

Auto Bassadone #Flex on paindlik ja innovaatiline teenus, mis võimaldab klientidel valida endale sobiv sõiduk ilma esmase sissemakseta. See unikaalne lahendus pakub võimalust sõita uue autoga, makstes igakuist fikseeritud liisingumakset. Lepingutasu 0%, mis teeb sõiduki kasutamise veelgi taskukohasemaks. 

Auto Bassadone #Flex on mõeldud inimestele, kes hindavad mugavust ja lihtsust, võimaldades neil vahetada sõidukeid vastavalt oma vajadustele ja elustiilile. See teenus on ideaalne neile, kes ei soovi pikaaegseid finantskohustusi, kuid soovivad nautida uue auto kõiki eeliseid.

See programm võimaldab teil valida auto ja sõlmida leping fikseeritud kuutasuga perioodiks 12-60 kuud. 

Tavaliselt sõlmitakse leping 60 kuuks, kuid alates 12 kuust on võimalik leping lõpetada, teavitades Auto Bassadone’i. Leping lõpeb teavitamisele järgneva kuu lõpus ning auto tagastatakse Auto Bassadone'le. 60 kuu lõpus saate valida sõiduki tagastamise, väljaostmise või tavalise liisinguga jätkamise vahel. Kuumakse on fikseeritud kogu 60 kuu perioodi peale.

Lisaks kuutasule tuleks arvestada kindlustuskuludega. Soovitame Auto Bassadone täiskindlustuspaketti, mis katab nii liiklus- kui ka kaskokindlustuse riskid, pakkudes seeläbi täielikku meelerahu.

#Flex liisingu lisaeelised

Meie #Flex liising pakub olulist eelist - kuutasu sisaldab komplekti suve- ja talverehve ning esimese hooaja (kuni 6 kuud) rehvide hoiustamist, tagades teie sõiduohutuse ja mugavuse igal aastaajal. Rehvivahetus on tasuline ja teostatakse vastavalt teie eelistustele. 

Lisaks sisaldab leping erinevaid lisavarustusi, nagu valuveljed ja matid. Kui soovite lisatarvikuid, näiteks veokonksu või eelsoojendust, tuleb need eraldi osta. 

Auto Bassadone #Flex autod on uued ja koos tehasegarantiiga, mis kaitseb võimalike tehniliste probleemide eest. Küsimuste või murede korral võtke julgelt ühendust Auto Bassadone esindustega – meie professionaalne meeskond on alati valmis teid aitama. 

Kuidas valida õige sõiduk oma vajadustele?

A car parked on a concrete ledge near waterDescription automatically generated
 PEUGEOT E-3008

13. jaanuaril 2024 anti välja Eesti Aasta Auto tiitel, mille võitis kolmandat korda Peugeot 408. See au on saadud alates 2001. aastast. Peugeot 408 paistis silma oma ruumikuse ja praktilisusega. 

Auto Bassadone müüdavad Peugeoti, Honda ja Hyundai mudelid olid samuti finalistide hulgas, mis kinnitab nende automarkide kvaliteeti ja populaarsust Eestis. 

PEUGEOT E-3008 pälvis Red Dot 2024 disainiauhinna oma uuendusliku fastback kerekuju ja kaasaegse esiosa eest. Lisaks on Peugeot 408 varustatud tipptasemel kliimaseadmega, mis tagab mugava sõidukogemuse igas ilmastikutingimuses.

#Flex liising Auto Bassadonelt pakub võimalust sõita uue autoga ilma suurte esialgsete kulutusteta. Auto Bassadone kasutatud autod on samuti suurepärane valik, tagades usaldusväärsuse ja kvaliteedi. Niisiis - valige parim auto välja ja esitage taotlus.

Kuidas valida pereautot: olulised tegurid

The front of a carDescription automatically generated

PEUGEOT E-5008

Parima pereauto valimisel arvestage kindlasti ruumikust, ohutust ja kütusekulu. Veenduge, et autos oleks piisavalt istmeid ja pagasiruumi. 

Valige mudel, millel on kõrgelt hinnatud turvafunktsioonid ja efektiivne kütusekulu, et tagada mugav ja ökonoomne sõit kogu perele. 

Samuti on oluline, et auto hooldus ja varuosade kättesaadavus oleksid lihtsad ja taskukohased. Turvaliste lapseistmete kinnitussüsteemide olemasolu on samuti oluline kaalutlus.

Elektriauto ostutoetus aitab säästa keskkonda ja raha

Elektriauto valimisel võtke arvesse sõiduulatust, laadimisvõimalusi ja tehnoloogilisi omadusi, mis vastavad teie vajadustele. Tutvuge erinevate mudelitega ja valige sobivaim, mis pakub parimat jõudluse, mugavuse ja keskkonnasõbralikkuse kombinatsiooni. 

#Flex programm annab hea võimaluse elektriautot proovida. Kui soovite selle hiljem osta, uurige, kuidas taotleda elektriauto toetust. Toetus aitab kaasa puhtama keskkonna loomisele, vähendades heitgaase ja müra.

 

Eelmised artiklid:

Kuidas valmistuda auto- ja kogu perega matkamiseks? (05.06.2024) Matkamine autoga koos kogu perega võib olla suurepärane seiklus, kuid see nõuab hoolikat planeerimist ja ettevalmistust. Hansapost ja Kaup24 pakuvad laia valikut tarvikuid, mis muudavad teie reisid mugavamaks ja turvalisemaks.

Parimad Bioderma näo- ja kehahooldustooted (03.06.2024) Bioderma on tunnustatud Prantsuse nahahooldustoodete bränd, mis on tuntud oma innovaatiliste ja tõhusate lahenduste poolest erinevatele nahaprobleemidele. Bränd keskendub naha loomuliku tasakaalu taastamisele ja säilitamisele, kasutades bioloogilisi koostisosi ja tipptasemel teadusuuringuid. Selles artiklis toome esile seitse parimat Bioderma toodet, mis on saanud palju positiivset tagasisidet nii kasutajatelt kui ka dermatoloogidelt.

Looduslikud ja käsimüügi rahustid - abiks stressi leevendamisel (27.05.2024) Mida teha, kui on stress? Kuidas taastada sügav uni või leevendada uinumishäireid? Kas leidub abi keskendumisraskuste ja ärevuse korral?

Konditsioneerile tasub mõelda enne suve (25.04.2024) Kas olete kogenud, kuidas suvine päike teie elu- või tööruumid väljakannatamatult kuumaks muudab, tehes seal viibimise vaat et võimatuks? Ekspertide sõnul on see on üsnagi tavaline probleem. Suvi ei too kaasa mitte ainult päikesepaistelisi päevi, vaid ka teatud muresid.

Uusmetsastamine Eestis: Suurem kaasatus ja koostöö ettevõtetega (24.04.2024) Eestis on tulemas suuremahuline keskkonnaalgatus, mille eesmärgiks on metsade uusmetsastamine, sidudes sellega ettevõtete panust kliimahoidu ja ressursse Eesti metsastamiseks. Algatuse raames kutsutakse kohalikke ettevõtteid üles panustama Eesti metsade uusmetsastamisse ja sellega metsa pindala hoidmisesse.

Iriscorp – pikaajaline kogemus metsanduses (18.04.2024) Iriscorp esindab Eesti kapitalil põhinevat metsandusettevõtet, mis on oma tegevusega tõusnud Eesti turul silmapaistvaks tegijaks, olles osa suuremast Combi grupist. Erinevates valdkondades tegutsevatest ettevõtetest eristub Iriscorp tänu oma pühendumusele kohaliku tooraine maksimaalsele kasutamisele. Ettevõtte filosoofia seisneb selles, et alates puidu varumisest kuni valmistoodeteni toimub kogu tootmisprotsess Eestis. See strateegia mitte ainult ei soodusta kohalikku majandust, vaid aitab ka vähendada transportimisega kaasnevat keskkonna jalajälge. 

Parim varstolmuimeja ning mida see tähendab (14.04.2024) Pole ühtegi teist tolmuimejat, mis oleks sedavõrd mitmekülgne ja pakuks nii palju vabadust, kui seda suudab parim varstolmuimeja. Robottolmuimeja suudab iseseisvalt liikuda ainult ühel tasapinnal ning võib mööbli alla kinni jääda, rääkimata sellest et ei piisa kitsamatesse vahedesse ega nurkadesse. Tavaline tolmuimeja on kohmakas, raske ning pidev juhtmega sahmerdamine pikendab koristusaega. Mis aitab siis ühel varstolmuimejal teiste seast tõeliselt esile tõusta?

Võidu- ja kaotuseseeriatele reageerimine spordipanustamises (08.04.2024) Kes on kunagi spordiennustamist proovinud, see teab, et tegemist on emotsiooniderohke meelelahutusega. Isegi kogenud panustajad kaotavad mõnikord kaine mõistuse, nii kohutav kui see ka poleks. Kuid miks see üldse halb on? Aga sellepärast, et emotsioonid on igasuguses rahaga seotud tegevuses viletsad nõuandjad. Panustamise ajal on oluline mitte langeda emotsioonidesse ja hoopis keskenduda.

Mis tegevusi teha vihmaste ja koledate ilmadega? (18.03.2024) Vihmased ja koledad päevad kipuvad olema tavaliselt pigem kodused ning tegevused jäävad pigem siseruumidesse. Kuigi tihtipeale vaadatakse sellistel päevadel pigem head sarja või loetakse mingit mõnusat raamatut, siis anname veel ideid selleks, et enda päeva mõnusalt või produktiivselt sisutada. Siin on mõned soovitatud tegevused.

Ürituskorralduse meistriklass - kuidas luua meeldejääv sündmus? (12.03.2024) Ürituse korraldamine on omaette kunstivorm, kuna see nõuab loovust, täpsust ja suurepärast planeerimisoskust. Nagu iga suurepärase kunstiteose puhul, on ka meeldejääva ürituse loomisel oma nüansid ja saladused. Selles artiklis sukeldume sügavamale ürituste korraldamise maailma, et tuua välja, kuidas luua sündmusi, mis ei unune.

Biojäätmete komposter – kust küll alustada? (05.03.2024) Jäätmeseaduse muudatused, mis jõustusid 2023. aastal tähendavad seda, et biojäätmete komposter on jõudnud ka nende inimeste silmapiirile, kes varem sellele mõtlema ei pidanud. Arusaadav, et uus asi võib algul tekitada segadust ja küsimusi, kuid asjale loogiliselt lähenedes ei olegi see nii keeruline.

Erootilised kingiideed Valentinipäevaks (05.02.2024) Kuigi paljudele lähenev Valentiini päev seostub kommertsmõistes pehmete kaisukarude pidustusega, on see tegelikult suurepärane võimalus paaridele aeg maha võtta igapäevasest rutiinist ja veeta romantiliselt aega oma partneriga. Muidugi, see on ka suurepärane aeg tuua oma magamistuppa veidi kirge ja uudsust - pakume isegi 7 erootilist kingiideed, mis meeldivalt üllatavad teie teist poolt.

Robotniiduk säästab sinu aega. Naudi niitmise asemel suve! (02.02.2024) Eesti suvi on niigi lühike ja seetõttu tuleks sellest võtta kõik mis annab. Kuna muru niitmine on üks tülikamaid ja aja mahukamaid aiatöid, siis nutikate lahenduste kasutusele võtmisel on selle pealt võimalik aega kokku hoida ja suve nautida. Selleks nutikaks abiliseks on robotniiduk, loe edasi, et saada teada, miks ja kuidas see omale valida.

Parim akukettsaag on hea näide akutööriistade võimekusest (30.12.2023) Kindlasti oled osad kodused tööriistad juba vahetanud akutoitel variantide vastu, samas kui teised alles ootavad oma järge. Päris tõenäoline, et kodune tolmuimeja juba töötab aku pealt, ent võimalik et parim akukettsaag pole veel ostukorvi sattunud. Võimalik, et tegu on lihtsalt harjumusega, mistõttu on hea vaadata üle põhjused akutoitel tööriistade eelistamiseks.

Lastega reisile? Mida kaasa pakkida? (29.12.2023) Lastega reisime võib tunduda väga väsitava ja keerulise väljakutsena. Tegelikult ei pea see nii olema. Võttes kaasa asjad, mis muudavad reisimise mugavaks, saad nii sina kui ka lapsed rõõmustada uute riikide avastamise üle

Üleriiete brändid, mis tagavad parima kvaliteedi (05.12.2023) Üleriided kaitsevad meid külma, vihma, lume ja tuule eest, mistõttu tuleb valikut tehes veenduda nende kvaliteedis. Kuidas valida vastupidavad ja hea hinna-kvaliteedi suhtega joped ja mantlid? Millised tuntud brändid on jäänud silma hea valikuga? Loe edasi ja saa teada, kuidas luua ideaalne üleriiete garderoob!

Talv on tulekul: avastage soojad puhkusekohad külmade eest põgenemiseks (10.11.2023) Talve saabumisega, mil päevad muutuvad lühemaks ja õhtud kargemaks, tekib paljudes soov põgeneda soojematesse paikadesse. Selles artiklis uurime parimaid soojade ilmadega sihtkohti, kus saate end talvekülmade eest peita ja mõnusat puhkust nautida. Alates eksootilistest randadest kuni kultuurirohkete linnadeni – siin on midagi igaühele.

Kalastustarbed, suusapaar ja GPS seade - mis neil ühist? (09.11.2023) Mis võiks tõesti olla ühendavaks faktoriks, kui lugeda ette kalastustarbed, GPS seade, suusapaar ja binokkel? Kõik need on vajalikuks varustuseks aktiivse hobiga tegelemise juures. Pole kuigi keeruline leida hobisid, mida harrastada siseruumis. On aga eesmärk veeta rohkem aega värskes õhus, siis seda on kindlasti lihtsam teha mõnda toredat hobi harrastades, mitte niisama sihitult taevast vahtides. Esimene mõte, kui rääkida aktiivsest värske õhu hobist, on tihtipeale matkamine. Kui see jääb aga liiga üldiseks, siis on täitsa võimalik leida alamvariante, kus on olemas liikumine, ent ka spetsiifilisem tegevus.

Koduilmajaam aitab täpsemalt ilma ennustada (04.07.2023) Olete ilmselt mõelnud, kuidas oleks omada oma kodu ilmajaama. Kui olete täheldanud, et ilmateated ei ole alati teie piirkonnas täpsed või soovite lihtsalt rohkem teada oma kodu ümbruse ilmast, võib koduilmajaam olla just see, mida vajate.

Kihiline riietumine hoiab talvel soojas - loe, mida selle jaoks tuleb teha (03.10.2023)

Lumepuhur aku või bensiinimootoriga: millised on olulised näitajad lumepuhuri valikul? (02.09.2023) Vanasõna „Rege rauta suvel, vankrit talvel“ tänapäevane vaste võiks olla „Lumepuhurit osta suvel, lehepuhurit talvel“. Ei ole tõesti kunagi liiga vara alustada talveks valmistumist, sest praegu valikut jagub ning saad rahulikult õige ostuotsuse teha: olgu selleks siis aku lumepuhur või üks hea lumelabidas.

Kuidas valida parimat libestit? (02.08.2023) © Gpoint Studio, Getty Images via canva.com

Sooja ja õdusa kodutunde loomine - kolm lihtsat näpunäidet (01.08.2023) © Getty Images Pro via canva.com Kodutunde loovad meie kallid inimesed, emotsioonid ja keskkond. Selleks, et sinul ja sinu jaoks kõige kallimatel inimestel oleks kodus hea olla, oleme pannud kokku mõned sisustuse näpunäited, mis aitavad luua mugava keskkonna, kus koos pikki päevi ja õhtuid veeta.

Parim päikesekaitsekreem - kuidas valida (25.07.2023) Kui sa peaksid valima ühe kosmeetikatoote, mida alati kotis hoida ja igapäevaselt kasutada, võiks selleks olla päikesekaitsekreem. Parim päikesekaitsekreem hoiab su tervist ja nahka, sest isegi kuigi päikese käes on mõnus peesitada, siis ka head asja saab ühel hetkel liiga palju.

Makita aku ja tehnika - kuidas valida? (30.06.2023) Makita on tuntud ja tunnustatud kaubamärk üle maailma. Samuti üks eestlaste lemmikuid. Kui sind on ees ootamas suuremad aiatööd või kodu remontimine, võib vaja minna mitmeid erinevaid tööriistasid ja nende töötamiseks ka akut. Kuidas valida sobiv Makita aku või tööriistad? Räägime lähemalt juba järgmistes lõikudes.

Küttekeha, mis mitte ainult ei soojenda sinu kodu, vaid ka kaunistab seda (21.06.2023) Dekoratiivsed küttekehad annavad ruumile rohkem kui lihtsalt soojema temperatuuri. Nende disain on tegelikult mõeldud ruumi stiiliga sulandumiseks või mõnel juhul selle ruumi kujunduslikuks elemendiks. 

Värvipsühholoogia sisekujunduses (21.06.2023) Kas oled kunagi mõelnud, miks tunned end neutraalses, heledas ruumis viibides lõdvestunumalt? Või oled pärast värvilises ja elavamas ruumis viibimist energilisem? Tõenäoliselt on see peamiselt tingitud värvide psühholoogiast, millel on sisekujundusskeemidele tohutu mõju.

Meelelahutus veebis (02.06.2023) Suvine aeg Eestis on lühike, kuid pakub hulgaliselt valikuid, mida oma ajaga peale hakata. Paljud eelistavad tegevusi õues, kui ilm seda lubab, kuid mitte alati ei pea metsas müttama või merel purjekaga tuult taga ajama. Järgnevalt vaatleme tegevusi, mis võiks grillimisele- tšillimisele ja õue möllamisele suvel alternatiiv olla. Näiteks siis, kui ilm lihtsalt ei soodustagi väljas tegutsemist.

Aiatarvikud, mis aitavad sul kerge vaevaga aiatöid teha (01.06.2023) Foto: Maria Kraynova canva.com

Terrassimööbel ja õuemööbel - 4 nõuannet, mida jälgida (09.05.2023) Mõtle oma terrassile ja õuealale kui laiendatud eluruumile. Selle mugavaks kasutamiseks on vajalik sobiv terrassimööbel, mille sobivus on individuaalne. Õuemööbel, mis sobib väga hästi suurele terrassile ja perele, kus on kaks täiskasvanut, ei pruugi sama hästi sobida olukorras, kus peres on mitmeid väikeseid lapsi ning terrassimööbel pannakse murule, mitte kindlale pinnasele. Seega enne kui hakkad ostma mõtle läbi, mis on sinu jaoks õues ajaveetmise juures oluline ning tähtis.

Kuidas saavutada kvaliteetne ööuni (05.05.2023) Foto: Rume.ee kontinentaalvoodi Hea une olulisust on raske ülehinnata. Öösel magamiseks kulutatud aeg annab hea une korral energiat uueks päevaks, aga ka füüsilise ja vaimse jõu seda energiat piisavalt kulutada, saavutamaks järgmiseks ööks uuesti piisav väsimus, et taas sügavat ja kvaliteetset und nautida. Teisest küljest võib ka ainult üks halvasti magatud öö paisata inimese mitmeks päevaks nõiaringi, kus päeval ei ole piisavalt energiat ja öösel pole piisavalt und.

Mida pakkida kaasa puhkusereisile lastega? (26.04.2023) Alati on neid asju rohkem, mida kaasa võtta, kui ruumi sinu kohvris, seda eriti reisides koos lastega. Oleme koostanud nimekirja asjadest, mida sa ei tohiks kindlasti maha unustada, kui oled sõitmas päikesereisile koos oma lastega. Tutvu nimekirjaga ja sea varakult reisiks valmis!

Mänguri psühholoogia. Kuidas sünnivad otsused (27.03.2023) Eestis on üsna rohkelt inimesi, kes ostavad vahel loteriipileti, proovivad kätt õnnemängudel või panustavad spordiennustuses. Üldlevinud arvamus on, et seda tehakse eesmärgiga lisada igapäevaelu rutiini natuke vaheldust.

Miks on biojäätmete komposter vajalik? (26.03.2023) Biojäätmeid on võimalik komposteerida ja muuta mullaks. Biojäätmete komposter aitab sul nii linna- kui ka maakodus kompostida kõik biolagunevad jäätmed, mis sul tekivad söögi valmistamisest või aiatööde käigus. See on ideaalne kompostikast sinna, kuhu ei saa luua tavalist kompostri nurka, mis on levinud paljudes maakodudes.

Ideaalne päevitustool sinu terrassile (28.02.2023) Päevitustool ehk lamamistool on üks kohustuslikke mööbliesemeid igas aias. Kuidas muidu veedad kõiki neid päikeselisi päevi kui mitte päevitustoolil lamades. Päevitustool on ideaalne lugemiseks, ristsõnade lahendamiseks, jutustamiseks ja niisama päevitamiseks.

Tõenäosuse kunst: 5 nippi, kuidas seda igapäevaelus kasutada (27.02.2023) Teaduslikus mõistes on tõenäosus arv, mis näitab, kui suure tõenäosusega mingi sündmus esineda võib. Väärtust sellele määratakse kas vahemikus 0 kuni 1 või protsentides, 0 - 100%. Kõige lihtsam näide on mündiga kulli ja kirja viskamine. Tulemusi võib olla kaks - kas kull või kiri. See tähendab, et mõlema tulemuse saamiseks on tõenäosus 50%.

Milliseid tuuli toob motohooaeg kevadel? (27.02.2023) Koos eredate päikesekiirte ja kirka linnulauluga annab kevade lähenemisest märku ka tugev mootorimürin, mis hoiatab: motohooaeg on kohe-kohe algamas. Iga kevad toob uusi suundumusi disaini ja tehnoloogia vallas, mis tähistab järgmist mootorrattasuve.

Väike aiamaja sobib igasse koduhoovi (27.01.2023) Paljud majaomanikud seisavad silmitsi olukorraga, kus asjad ei mahu ära. Sellises olukorras on meie soovitus soetada väike aiamaja, kuhu asetada kas mõned tööriistad, aiamängud või hoopiski aiamööbli. Leia sobiv väike aiamaja Hansaposti või Kaup24 abiga ja osta see mugavalt e-poest.

Helly Hansen funktsionaalsed üleriided (23.12.2022) Helly Hansen on tuntud üleriiete bränd, mida armastavad paljud eestlased. Ja seda loomulikult põhjusega, lisaks sellele, et tegemist on ilmastikukindlate ja funktsionaalsete toodetega, on kõik nende rõivad mugavad ja kaunid. Helly Hansen on tuntuks saanud ka purjetajate kogukonnas, pakkudes selleks sobilikku varustust.

5 kasutatud autot, mis peavad meie kliimas hästi vastu (30.11.2022) Talv saabub meile alati täiesti ootamatult. Kui ilm üleöö talviseks pöörab, tuletab see kõigile autoomanikele meelde, kuivõrd muutlikud ja vahelduvad ilmastikuolud siin Eestis olla võivad: suvel lõõskab päike ja välistemperatuur küünib üle kolmekümne soojaga ja vaid napp paar kuud hiljem on õues samas suurusjärgus miinuskraade ning päikese asemel sajab kaela meetri jagu lund. 


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam