•  

Pakane Laguja piirkonnas (21.01.2006 13:17)

Autor: Tarmo Tanilsoo

Kui ma teisipäeva hommikul termomeetrit vaatasin ning see õhutemperatuuriks vaid kahte külmakraadi näitas, ei osanud ma ette aimatagi, kui palju ilm päeva jooksul muutuda võib. Koolist tulles oli õhutemperatuur juba märkimisväärselt langenud. Õhtul natuke pärast kella poolt kümmet oli temperatuur juba -12 kraadi juures juures. Õhutemperatuur oli alustanud järsku langust olles kolmapäeva hommikuks juba -23 kraadi. Lõunal tõusis temperatuur mõneks tunniks -22 kraadini. Kella poole kümneks kolmapäeva õhtul oli õhutemperatuur langenud ligi 27 külmakraadini.

Neljapäeva hommikul kell 8:51 oli külma -29,1 kraadi. Õhutemperatuur soojenes päevaks -26 kraadini. Õhtul temperatuur langes, jäädes püsima -27 kraadi juurde.

Reede hommik algas väga külmalt, temperatuur langes kella kaheksaks hommikul -31,2 kraadini, mis oligi kõige madalam temperatuur sellel hommikul. Päeval ilm taas soojenes ning õhtuks langes -28 kraadile. Pärast seda jäi temperatuur peaaegu paigale. Möödunud öö miinimumiks oli -29 kraadi.

Praegu on Lagujas ilm selge kuid külm. Mis aga edasi juhtuma hakkab, seda veel ei tea. Pakane veel kestab...

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam