•  

Liivaliina skulptuurijaht! (09.07.2008 00:00)

SKULPTUURIJAHT
13.-30.07.2008

Võru Liivaliini raames püstitasid kunstnikud Võru ja Põlva maakonda üleelusuuruseid liivakulptuure. Skulptuurijaht pakub võimaluse läbi seiklusliku mängu need skulptuurid üles leida ning fotoks jäädvustada. Osalejaid ootavad mitmed elamuslikud auhinnad. Peaauhinnaks väärikas skulptuur. Valida on 3 erineva mängu vahel.

Väiko pääväpildi jaht
¤
Leia legendi järgi 1-3 liivaskulptuuri asupaik Võru- või Põlvamaalt, pildista neid (koos või ilma külastajateta). Objekt peab olema äratuntav!
Suur pääväpildi jaht
¤
Leia legendi järgi kõik 6 liivaskulptuuride asupaika Võru- või Põlvamaalt, pildista neid (koos või ilma külastajateta). Objekt peab olema äratuntav!
Umbe suur pääväpildi jaht
¤ Leia legendi järgi kõik 6 liivaskulptuuri asupaika Võru- või Põlvamaalt ja vähemalt 4 lisaobjekti, pildista neid (koos või ilma külastajateta). Objekt peab olema äratuntav!

¤ Legendi, ühekordse fotoaparaadi ning lisainfot mängureeglite kohta saad: Võru ja Põlva Turismiinfokeskustest. Pildistada võib ka oma aparaadiga, tutvu reeglitega ja leia skulptuuri juurest legend.
¤ Iga leitud ning  fotole jäädvustatud liivaskulptuuri asupaik või lisaobjekt annab loosimisse ühe hääle.
¤ Fototöötlus on lubatud, kuid konkursile ei ole soovitatav saata fotomontaaže.

¤ Ühekordne fotoaparaat tuleb fotojahi lõppedes tagastada Võru või Põlva Turismiinfokeskusesse, Tamula või Kubija hotelli Võrus. Oma fotoaparaadiga tehtud fotod salvesta CD-plaadile ja toimeta Võru Turismiinfokeskusesse - Tartu tn 31 või Põlva Turismiinfokeskusesse aadressil Kesk 42 hiljemalt 10.08.2008 või lae üles www.ilm.ee koduleheküljele. Pildi nimes peab kajastuma mängu versioon -  VP – väike pääväpildijaht; SP – suur pääväpildijaht või USP – umbe suur pääväpildi jaht. NB! Üles laetud pildid osalevad automaatselt ka LIIVASKULPTUURI fotovõistlusel!

¤ Mängus osaleja kinnitab, et on konkursile saadetud piltide autor.
¤ Igal mängul on erinevad auhinnad. Peaauhind loositakse välja kõikide Skulptuurijahis osalenute vahel. Võitjatega võetakse ühendust ning nende nimed avaldatakse  http://www.visitvoru.ee ja www.polvamaa.ee
¤ Korraldajatel on õigus tasuta kasutada konkursil osalenud töid vastavalt oma äranägemisele Võru linnaga seotud trükistes ning ürituste raames.

Rohkem infot www.visitvoru.ee

¤ väiko = väike; pääväpilt = foto; umbo = eriti,mega

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam