•  

1. nädala purikad! (10.01.2011 00:00)

1. nädala jääpurikad on umbes kümnemeetrine, Ivo Aksli poolt Kärdlas pildistatud rekordpurikas ja Peeter Rokki poolt Tallinnas pildistatud jäised kardinad.

Peeter Rokk
Välikardin 8. jaanuaril Tallinnas

1. nädala jääpurikad on umbes kümnemeetrine, Ivo Aksli poolt Kärdlas pildistatud rekordpurikas ja Peeter Rokki poolt Tallinnas pildistatud jäised kardinad.

Ivo Aksli
Pilt on tehtud Kärdlas 04.01.2011 Purikas ulatub katuseräästast maani, pikkus ca 10 meetrit.

Veel paar purikat möödunud nädalast:


Marre Karu
Talve jäljed on igal pool
Tartu 8 jaanuar

Avo Soidla
Sula tuli
Katus sõidab täiega. Audru 09.01.2011

Ka 2011. aastal ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam