•  

Ilmastiknähtustele panustamine (07.09.2021 11:11)

Autor: Sisuturundus

Sajujooned mere kohal
10.08.2021 Rocca-al-Mare
Foto: Koidula Kliimann

Ilmaennustustele panustamine on uus kaasaegne kihlvedude vorm, mis on klientide poolt suurepäraselt vastu võetud. Online kihlvedude korraldajad loovad ekspertide ennustuste põhjal trende ja võimaldavad oma klientidel soovi korral teha vastavaid panused. Erinevad online kihlvedude korraldajad võimaldavad veebis teha kiiresti ja mugavalt sobivaid ennustusi, näiteks TonyBet login ja ennustuse tegemine ei võta aega kauem kui paar minutit.

Ilmastik mõjutab kõike – ka panustamist

Erinevad inimesed lähenevad ilma ennustamisele täiesti erinevatel põhjustel. Täpsemalt öeldes on inimesi ja inimrühmi, kes panustavad ilmale lõbu pärast ja on ka neid, kes panustavad riskide maandamiseks. Näiteks toiduainete börsi ettevõtted on samuti need, kes tunnevad suurt huvi, et ostetav saak kasvaks ja halvad ilmastikuolud ei rikuks selle kasvamist ja küpsemist, kuna sellest sõltub otseselt tooraine hind turul. Veebis panuste tegijad otsivad aga lihtsalt head võimalust meelelahutuseks ning kuna ilm mõjutab kõike, mõjutab see nüüdsest ka panustamist.

Kuidas suhtuvad mängijad ilmale panustamisse?

Tõelised mängijad on valmis panustama peaaegu kõigele. Seega jah, see hõlmab ka ilma. Suuremad ilmastikuhuvilised saavad soovi korral ilmale teha panuseid isegi pärisrahas. See võib tunduda pisut ekstreemne ja täiesti enneolematu, kuid tegelikult on ilmastiku kihlvedude näol tegemist väga huvitava ja põneva võimalusega, mida näiteks kasutada siis, kui kõik teised kihlvedude ja panustamise mängud ja võimalused on juba läbi proovitud ning tekib tunne, et tahaks midagi uut proovida. Kuna hasartmängude ja kihlveokorraldajate seas valitseb tihe konkurents, siis tänu sellele on eduseis just nende kihlveokorraldajate käes, kes selliste kihlvedude pakkumise kasuks otsustasid.

Millistele ilmastikunähtustele panustatakse

Enamasti on ilmaennustuse osas võimalik panuseid näiteks temperatuuride, vihma, lume ja tormide kohta. Üks levinumaid panuseid, mida selles kategoorias kasutatakse, on panused äärmuslikele temperatuuride esinemisele. Suvisel perioodil on näha sageli panuseid, mis põhinevad aasta jooksul esinenud kõrgeimal temperatuuril.

Kõige kõrgema temperatuuri panuse eesmärk on siis võimalikult täpselt ennustada käesoleva suve kõrgeima registreeritud temperatuuri üldist vahemikku. Jälgitavad trendid võimaldavad panuseid teha erinevate ilmastikuga kaasnevate nähtuste osas, nagu näiteks millised maksimaalsed temperatuurid mingit linnad tabavad, vormistades selle kohta tavaliselt üles/alla panuseid.

Panuseid saab teha igal aastaajal

Erinevad veebis tegutsevad kihlvedude teenusepakkujad võimaldavad mängijatel ka talvisel ajal oma panused välja käia ja hasardist rõõmu tunda. Talvel on ennustamiseks saadaval panuseid, mis põhinevad teatud piirkondades maanduvate tormide arvul, kõrgeima või madalaima temperatuuriga kuu, kõige rohkem sademeid maha sadanud kuu jne.

Ilma näeb ja mõistab iga inimene

Ilmastikunähtustele saab panuseid teha väga erinevates vormides, kuid need kõik on üsna iseenesest mõistetavad. Kui näiteks spordiennustuste tegemiseks on inimesel vaja selle valdkonna osas kindlaid teadmisi ja selget arusaama, et otsustada, kelle kasuks panus teha, siis ilmastiku nähtustele panustamine on hoopis lihtsam, kuna ilmast ja sellega toimuvast on igal inimesel võimalik aru saada. Kui külastate veebis online kihlvedude korraldajaid, kus saab panna panuseid ka ilmastikunähtustele, siis näete sellel veebilehel nimekirja sellest, millistele ilmastikuga seonduvad nähtused hetkel avatud on. Kõigi nende panuste põhiidee on ennustada ilma ette.

Miks ilmastiku nähtustele panustada?

Usutavasti tuligi idee ilmastikule panustamine kihlvedude maailma üle tuua sellest, et nii nii paljud inimesed panustavad erinevate ilmastikunähtuste esinemise osas lihtsalt lõbu pärast. Kui inimene arvab endal ilmastiku suhtes olevat suurepärane intuitsioon, võib ta end proovile panna ja juhul, kui teda selles õnn saadab, siis loodetavasti ka natuke raha võita. Ilmastikunähtustele panustamist võib vaadata kui lõbu pakkuvat tegevust ajaviiteks või võtta seda tõsisemalt ja teha rahalisi panuseid.

Eelmised artiklid:

Sademete tõenäosus – Kuidas mõjutab ilm peaaegu kõiki tulemusi (26.07.2021) Ilmselt ei ole see meile kellelegi üllatuseks, et sademed mõjutavad meie igapäevases elus äärmiselt palju tegureid. Kõige lihtsama näitena, kuidas sademed mõjutavad otseselt tulemust, on sport.

Ilmaennustustustest (15.03.2021) Aga kuidas jõudis ennustamine lindude lendamise ja puulehtede värvi vahetumise pealt üsna täpsete ilmaprognoosideni?

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta! Sisuturundus (03.12.2020) Käes on aastaaeg, kus me loodaksime näha juba maapinda ja puid katmas ilusat kohevat lund, kuid pigem saame näha vihmaseid ja kõledaid ilmu. Justkui oleks sügis jälle venima jäänud, saadavad meie päevi hallikad pilved, kust alla sadada võib vihma ja lörtsi. Linnatänavad muutuvad poriseks, mänguväljakud jäävad tühjaks ja õuetegevused asenduvad tubastega. Igavuse peletamiseks tuleb kasutada veidi loovust, et tubane aeg oleks meeldivalt ja huvitavalt sisustatud. Siin on sulle 5 soovitust, mis aitavad kehva ilma korral toas olles leida tegevust ning viia mõtted eemale sombusest ilmast.

Kuidas külm mõjutab Sinu sõidukit (19.12.2019) Foto: Peeter Rokk Külm ilm võib sinu sõidukile mõjuda päris rängalt. Et ära hoida kulukaid parandustöid siis soovitame viia ennast kurssi sellega, mida miinuskraadidesse langenud ilm võib sinu masinaga teha. Külm ilm võib mõjuda palju kiiremini, kui esialgu oodata võiks, nii et tee kindlaks, et võimalused auto korralikuks käivitumiseks on nii soodsad kui vähegi võimalik. Ekstreemselt külm ilm võib auto aku tühjaks tõmmata ja see omakorda peatab auto korrektset käivitamist.

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest (25.01.2019) Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele. Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam