•  

Eestile oma Ilmatelevisioon! (24.03.2006 16:38)

Autor: Tarmo Tanilsoo

Meteoroloogiapäeval kuulsin ka probleemi, et ilmateadetel on vähe eetriaega. Siin aitaks kindlasti idee, mille kohta olen natuke mõelnud kuid mille otsustasin massidesse tuua pärast idee kordumist oma ilmafoorumis

Vähe on seda aega tõesti. Kuid siia saaks tuua mõtte, mis on tulnud minul ja ühel mu ilmafoorumi kasutajal - Eestis tuleks käivitada Ilmatelevisioon, mille saated olekski ainult ilmateemalised. Uudistes saaks poliitikaülevaadete asemel lugeda teateid maailmas möllavatest erilistest ilmanähtustest ning tuua esimesena just teated USA-s möllavatest tapjaorkaanidest. Ilmateadetes näidataks ka satelliidipilte ning jälgitaks ka troopikas toimuvat. Kindlasti võiks sellises Ilmatelevisioonis teha tormide ajal randadest otseülekandeid et inimesed õue ei kipuks(nagu jaanuaritormi ajal) ning möllu telerist vaataks.

Ilmselt pole mina ainus ilmahuviline, kes ütleb et selline idee oleks hea. USA-s on The Weather Channel juba olemas. Lisaks on selle poolt umbes 80% minu ilmalehe kasutajatest. Juba paar kuud olen ma oma ilmalehel hoidnud küsitlust teemal, kas Eestis tuleks käivitada ilmateemalist telekanal.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam