•  

1. nädala lumi (10.01.2011 00:00)

Alanud aasta esimene nädal hiilgas lumerohkusega. 1 nädala lumepildiks saab Lea Marmori pildistatud maja, mille katusel asuv lume maht tundub suurem olevat kui hoone enda oma.

Lea Marmor
Päkapikumaja
04. jaanuar Nõmme

Leili Valdmets
Hanged pilvini
03.01

Koidula Kliimann
Liiklusmärk
04.01.2011 Nõmme ...Veel paistab lume sest välja aga veel päev või kaks, siis on ta kadunud.

 

Leili Valdmets
Mõista, mõista, mis see on
Paks lumekiht heinapressil. Kui sellega ka lund saaks pressida, oleks päris tore. 04.01

Peeter Rokk
Head istumist
pildistatud 8.jaanuaril Tallinnas

Lea Marmor
Mis autod lumevaiba-all peidus ....
8. jaanuar Nõmme

Lea Marmor
Lumeüllatus
8. jaanuar Nõmme

Eve Kõrts
Tuisus
Teekoht on vaevu nähtav, 7.01.2011 Puiatu

Alla Saul
Väikebussi-Memm
03.01.2011 Mustamäel. Mobiilifoto. Lume alla mattunud väikebussile on nägu pähe tehtud

Ka 2011. aastal ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam