•  

Hoovihmahood sobivad hästi vihmapiltide tegemiseks (31.07.2015 14:00)

Kui päike paistab ja vihma sajab, peseb vanapagan oma lapsi, öeldi vanasti. Päike ja vihm üheskoos annavad ka suurepärase taustvalguse vihmapiltide tegemiseks. Tuletame meelde, et käimas on vihmapildistamise võistlus!

Evelin Nummert
Peale vihma aurav mets
Foto juulikuu galeriist

Nädalavahetusel on oodata kõrgrõhkkonna tugevnemist ja kahe rõhuala vahel on mõnel pool sajuhood võimalikud. Nii et tasub veel püüda maalilisi vihmahetki jäädvustamiseks - uuel nädalal vihmavõimalus väheneb.

Vihmavõistlusele saadetud fotodel ei pea olema kindlasti just allasadav vihm. Oodatud on ka pildid näiteks vihma tagajärgedest. Loe täpsemalt SIIT.

Möödunud ööseal sadas eriti ohtralt Eesti lääneosas:

Eelmised artiklid:

Juulikuus saadetud vihmapiltide autorite vahel loosime välja piletid Smokie kontserdile (13.07.2015) obex Päikesevihm. Foto vihmajäädvustamisvõistluselt Tänavune suvi on vihma jäädvustamiseks lausa suurepärane olnud ja eelolev nädalgi pole selles suhtes erandlik. Jätkub ka vihmajäädvustamisvõistlus lastele, noortele ja täiskasvanutele. Kõikide kuni juulikuu lõpuni konkursile pilte saatnute seas loosime VT Kontserdid OÜ abiga välja 2x2 piletit Smokie kontserdile!


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam