•  

Vihmapildistajad kohtusid Teaduste Akadeemias

Täna pandi punkt vihmajäädvustamisvõistlusele, mis oli pühendatud Tartu Ülikooli Meteoroloogia Observatooriumi (Metobsi) 150. sünnipäevale. Vihmapildistajad said kokku Toompeal Teaduste Akadeemia kaunis saalis. Vaadati pilte, kuulati ettekandeid, jagati ja võeti vastu auhindu, söödi torti ja vahetati muljeid.

Loe edasi ›››

Vihmapildistajad kogunevad Teaduste Akadeemiasse

Uduvihm päikeses
30.07.2015 On nii mõnus kuulata vihmapiiskade sabinat, vaadata sillerdusi ja tunda , kuidas õhk värskeks lööb. Kesk-Eesti
Foto võistluselt: Eve Kõrts

Kõik fotokonkursist Vihm osavõtjad on oodatud 2. oktoobril kell 14 Teaduste Akadeemia saali Tallinnas.

Loe edasi ›››

Vihmavõistlusele saab veel pilte lisada

Vihmaga kastetud maapind
Foto: Kairo Kiitsak

Kuni 10. septembrini ootame fotosid vihmavõistlusele! Kes pole varasemast ajast ja oma vanadest kataloogidest meeleolukaid vihmapilte leidnud, jõuab ehk teha veel uued fotod - ilmaolud lubavad jätkuvalt hoovihmahoogusid!

Loe edasi ›››

Paar vihmavõistlusel osalejat lähevad kontserdile

13.08.2013 Tallinnas Lasnamäel. Ootamatu ja hoogne paduvihm pani nii noored kui vanad ennast kärmemalt liigutama.
Foto: Evelin Nummert

Kuni juuli lõpuni fotokonkursile "Vihm"  saadetud fotode autorite vahel loositi välja 2x2 piletit ansambli Smokie kontserdile. Liisk langes Evelin Nummertile ja autorile, kelle kasutajanimi on Logic117. Palju õnne!

Loe edasi ›››

Hoovihmahood sobivad hästi vihmapiltide tegemiseks

Foto: Evelin Nummert

Kui päike paistab ja vihma sajab, peseb vanapagan oma lapsi, öeldi vanasti. Päike ja vihm üheskoos annavad ka suurepärase taustvalguse vihmapiltide tegemiseks. Tuletame meelde, et käimas on vihmapildistamise võistlus!

Loe edasi ›››

Juulikuus saadetud vihmapiltide autorite vahel loosime välja piletid Smokie kontserdile

obex
Päikesevihm. Foto vihmajäädvustamisvõistluselt

Tänavune suvi on vihma jäädvustamiseks lausa suurepärane olnud ja eelolev nädalgi pole selles suhtes erandlik. Jätkub ka vihmajäädvustamisvõistlus lastele, noortele ja täiskasvanutele. Kõikide kuni juulikuu lõpuni konkursile pilte saatnute seas loosime VT Kontserdid OÜ abiga välja 2x2 piletit Smokie kontserdile!

Loe edasi ›››

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam