•  

Paar vihmavõistlusel osalejat lähevad kontserdile (03.08.2015 11:53)

Kuni juuli lõpuni fotokonkursile "Vihm"  saadetud fotode autorite vahel loositi välja 2x2 piletit ansambli Smokie kontserdile. Liisk langes Evelin Nummertile ja autorile, kelle kasutajanimi on Logic117. Palju õnne!

Vihm teeb sammud kiiremaks
13.08.2013 Tallinnas Lasnamäel. Ootamatu ja hoogne paduvihm pani nii noored kui vanad ennast kärmemalt liigutama.
Foto: Evelin Nummert

Vihmavõistlus kestab! Eeloleval kuumal nädalal ei pruugi vihma ega äikese tabamine ehk igal pool õnnestuda, kuid fotod varasematest aastatest  on ka oodatud. 

Eelmised artiklid:

Hoovihmahood sobivad hästi vihmapiltide tegemiseks (31.07.2015) Foto: Evelin Nummert Kui päike paistab ja vihma sajab, peseb vanapagan oma lapsi, öeldi vanasti. Päike ja vihm üheskoos annavad ka suurepärase taustvalguse vihmapiltide tegemiseks. Tuletame meelde, et käimas on vihmapildistamise võistlus!

Juulikuus saadetud vihmapiltide autorite vahel loosime välja piletid Smokie kontserdile (13.07.2015) obex Päikesevihm. Foto vihmajäädvustamisvõistluselt Tänavune suvi on vihma jäädvustamiseks lausa suurepärane olnud ja eelolev nädalgi pole selles suhtes erandlik. Jätkub ka vihmajäädvustamisvõistlus lastele, noortele ja täiskasvanutele. Kõikide kuni juulikuu lõpuni konkursile pilte saatnute seas loosime VT Kontserdid OÜ abiga välja 2x2 piletit Smokie kontserdile!


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam