•  

2. nädala ime! (17.01.2011 00:00)

2. nädala imeks said kaks veidra väljanägemisega sinikael-parti, keda  pildistas Koidula Kliimann.

Koidula Kliimann
Väheke erinev
11.01.2011 Lepistiku park, Tallinn

Koidula Kliimann
11.01.2011 Lepistiku park ...neid erilisi on seal kaks ja nad torkavad teiste hulgast hästi silma

Ivo Aksli
Stalagmiit aknalaual
Pilt on tehtud Kärdlas 04.01.2011. See on suhteliselt harva esinev jääpurika liik, kus purikas kasvab alt ülespoole. Ja veel päris suureks!

Lee Nuutre
Natuke süda... natuke Oscar... natuke Lenin
Jääkujutis lumehunniku otsas, 15.01.11

Ka 2011. aastal ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam