•  

Naiste villased ja soojad mantlid (29.11.2021 11:32)

Autor: Sisuturundus

Jahedamad ilmad tähendavad vajadust oma garderoob üle vaadata. Mis sobis suvel, on talvisel ajal liigagi õhuke. Ilmade pimenemisega samal ajal ongi vaja välja otsida naiste soojad mantlid. Talveks sobilikud naiste mantlid ei ole aga kõik identsed. Kuidas siis teada, millised naiste mantlid sobivad ja millised mitte?

Kas naiste villased mantlid on ka ilusad?

Muidugi tulevad naiste talve mantlid peamise rolliga hoida kandjat sooja ja kuivana. Tegelikult võib aga ühelt mantlilt nõuda ka rohkemat, kui elementaarset. Sobiv lõige ja kaunid värvid aitavad tunda ennast enesekindla ja kaunina, mis omakorda teevad pimeda aja üleelamisegi kergemaks.

Seega, tasub otsida. Müügil on naiste soojad mantlid, mis on samal ajal ka stiilse disainiga. Meie e-poe kümned ja kümned naiste mantlid ning joped erinevatelt tootjatelt tähendavad väga laia materjali-, disaini- ja värvivalikut. Tõsi, kvaliteetset mantlit ostes on tihtipeale vaja pisut rohkem kulutada, kuid kvaliteetsed naiste mantlid, mida on hästi hoitud, kestavad kaua ehk investeering tasub ära.

Miks eelistada villast mantlit?

100% villane talvemantel on äärmiselt soe. Eriti hinnatakse mantlit, mille kangas on kasutatud kas mohäär, kašmiir või alpakavill. Kõik need muudavat kanga pehmemaks ja kohevamaks. Kindlasti on aga vaja veenduda selles, kui suur osa materjalist on siis villane.

Miks aga üldse valida naiste villased mantlid? Looduslikust materjalist mantlid on õhku läbilaskvad ning tulevad hästi toime erinevate temperatuuridega. Oma eelised on ka sünteetilistel materjalidel: reeglina on need kerged ja niiskust hülgavad või lausa veekindlad.

Rusikareegliks on, et villa eeliste tõttu ostetavas mantlis võiks teisi kiude olla kuni 20%. Kindlasti tasub üle vaadata, kui palju villa kangas sisaldab ning muidugi ka millist villa. Polüester võib muuta mantli küll odavamaks, ent see ei hoia sooja ehk meie külmade ilmadega hakkad üsna kindlasti oma ostu kahetsema.

Millised on head kevad-sügis mantlid naistele?

Seotava vöökohaga tolmumantel on hea sügismantel ja sobib kenasti soojemate talveilmadega. Lisa sellele kampsun või sviiter ning tolmumantel on kasutatav külmematel päevadelgi. Kergemaid mantleid soovitatakse tavaliselt ka siis, kui liigutakse rohkem autoga ja jala kõnnitakse vähem. Pikemalt looduses viibimiseks on aga vajalik soetada ilmastikukindel mantel ja tasub kaaluda tumedamaid värve, et lihtsustada mantli eest hoolitsemist.

Veel üks hea mõte on mantli valimisel pöörata tähelepanu kasulikele detailidele. Näiteks võiks olemas olla nii välitaskud kui ka vähemalt üks sisetasku. Lisaks võiks lõige jätta ruumi ka soojema kampsuni kandmisele, et naiste villased mantlid sobiks erinevatesse ilmaoludesse. Mantlile lisaks tasub mõelda aksessuaaridele: müts või kübar, sall ning kindad. Selliselt on komplekt alati kaunis ja hästi läbimõeldud.

Millal valida kapuutsiga mantel, millal villane jakk?

Ükskõik mis tarbeeset ostes on tark idee mõelda sellele, mis on konkreetsed vajadused ja olukorrad, kus ostetut kasutatakse. See kehtib ka mantlimaailmas. On oluline vahe, kas mantlit plaanitakse kanda lühikesel sutsul parklast teatrisse, kiirustades autost kontorisse või pikkadel jalutuskäikudel igasuguse ilmaga.

Viimasel juhul on eriti oluline kaitse vihma eest ning suureks abiks on kapuutsi olemasolu. Ehk oleks targem isegi soetada ilmastikukindel talvejope, mis oma lühema lõike ning parema materjaliga võib olla funktsionaalsem. Teiseks variandiks on pikemad kapuutsiga parkad, mis hoiavad sind soojana ja kuivana ka siis, kui pead pikemalt väljas viibima.

Efektsed ja erilisemad naiste soojad mantlid sobivad hästi pidulikematesse ja ametlikematesse olukordadesse. Juhul kui villane materjal meeldib, ent pikk mantel on natuke liig, on lahenduseks lühema lõikega villased jakid. Isikupära saab väljendada mustrite ja värvidega ja muidugi ka lõikega!

Eelmised artiklid:

Põnevad sügisõhtud Euroleague korvpalli saatel (19.11.2021) November on peagi lõppemas ning see tähendab, et päevad muutuvad aina lühemaks ja õhtud pikemaks ning jahedamaks. Külmakraadid ja tume pilt akna taga aga ei takista sul oma õhtud põnevamaks muuta. Kuumad Euroleague mängud panevad su sügisesi miinuskraade unustama!

11 põhjust, miks soetada koju robottolmuimeja (20.10.2021) Enamike inimeste jaoks on koristamine tüütu ja aeganõudev tegevus. Seda ei jõuta teha enne kodust väljumist ning pärast tööd ollakse küürimise ja puhastamise jaoks liialt väsinud. Tihti võetakse suurem koristus ette nädalavahetuseti ning sel juhul kulub selle peale vähemalt pool, kui mitte terve päev.

Kas valida robotniiduk vihmaanduriga või ilma selleta? (20.10.2021) Robotniidukid on võrdlemisi uus nähtus. Nende populaarsus kasvab kiiresti, sellega koos ka küsimus, kuidas endale sobivat masinat valida. Enamasti jõuavad taolised arutlused välja ühe ja sama teema juurde – kas eelistada vihmaanduriga robotniidukit või valida andurita robotmuruniiduk.

Ilmastiknähtustele panustamine (07.09.2021) Foto: Koidula Kliimann

Sademete tõenäosus – Kuidas mõjutab ilm peaaegu kõiki tulemusi (26.07.2021) Ilmselt ei ole see meile kellelegi üllatuseks, et sademed mõjutavad meie igapäevases elus äärmiselt palju tegureid. Kõige lihtsama näitena, kuidas sademed mõjutavad otseselt tulemust, on sport.

Ilmaennustustustest (15.03.2021) Aga kuidas jõudis ennustamine lindude lendamise ja puulehtede värvi vahetumise pealt üsna täpsete ilmaprognoosideni?

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta! Sisuturundus (03.12.2020) Käes on aastaaeg, kus me loodaksime näha juba maapinda ja puid katmas ilusat kohevat lund, kuid pigem saame näha vihmaseid ja kõledaid ilmu. Justkui oleks sügis jälle venima jäänud, saadavad meie päevi hallikad pilved, kust alla sadada võib vihma ja lörtsi. Linnatänavad muutuvad poriseks, mänguväljakud jäävad tühjaks ja õuetegevused asenduvad tubastega. Igavuse peletamiseks tuleb kasutada veidi loovust, et tubane aeg oleks meeldivalt ja huvitavalt sisustatud. Siin on sulle 5 soovitust, mis aitavad kehva ilma korral toas olles leida tegevust ning viia mõtted eemale sombusest ilmast.

Kuidas külm mõjutab Sinu sõidukit (19.12.2019) Foto: Peeter Rokk Külm ilm võib sinu sõidukile mõjuda päris rängalt. Et ära hoida kulukaid parandustöid siis soovitame viia ennast kurssi sellega, mida miinuskraadidesse langenud ilm võib sinu masinaga teha. Külm ilm võib mõjuda palju kiiremini, kui esialgu oodata võiks, nii et tee kindlaks, et võimalused auto korralikuks käivitumiseks on nii soodsad kui vähegi võimalik. Ekstreemselt külm ilm võib auto aku tühjaks tõmmata ja see omakorda peatab auto korrektset käivitamist.

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest (25.01.2019) Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele. Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam