•  

4. nädala tuisk! (31.01.2011 00:00)

Möödunud nädala tuisupildi tegi Riin Mandel 30. jaanuaril:

Riin Mandel
Tuisk
30.jaanuar

Veel ilusaid ja ägedaid tuisupilte möödunud nädalast:

Eve Kõrts
Tuisumustrid
26.01.2011, Pajusi

Evelin Nummert
Tuul mängib põllul
30.01.11 Raikkülas. Sarnaseid keeriseid ja pinnatuisku jätkus põldudele pooleks päevaks. Ilus vaade oli.

Evelin Nummert
Kes julgeb minna?
30.01.11 Raikküla. Pinnatuisul olid teedega omad kurjad plaanid.

Evelin Nummert
Tuulab hoolega
30.01.11 Raikkülas

Riin Mandel
30.jaanuar

Riin Mandel
30.jaanuar

Riin Mandel
30.jaanuar

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam