•  

Kinobuss esilinastab Urmas E. Liivi filmi Ken Saanist (22.08.2006 09:47)

Kinobussi suvise ringsõidu järjekordsed peatuspaigas, Jõgevamaal Tabiveres Saadjärve ääres esilinastub teisipäeval uhiuus film „Casting“, mille autor on Urmas E. Liiv ja peategelane Ken Saan.

Film räägib Esto TV-st tuntud skandaalse teleprodutsendi Ken Saani tegemistest saatesarja "Bollywood" valmimisel. 

Saani ideena sündinud uue tõsielusarja „Bollywood“ peaauhinnana reklaamitakse välja peaosa tõelises Bollywoodi mängufilmis. Nelja  päeva jooksul otsib Ken  žüriiga, kuhu kuuluvad näiteks Andrus Vaarik, Anne Veski, Maria Rahula ja India aukonsul Eestis mr Triphati Eesti erinevates paikades uude saatesse osalisi. Humoorikas road movie stiilis dokumentaalfilmis ei saa tegelikult  keegi aru, kus lõpeb tõelisus ja algab muinasjutt  - nii tutvustavad filmi selle tegijad.

Casting kuulub "Eesti lood 2006" sarja.

Esilinastusel viibivad kohal filmi autor Urmas E. Liiv ise ning „Eesti lugude“ sarja produtsent  Marje Jurtšenko.

Peale Tabiveret peatub Kinobuss kolmapäeval, 23. augustil veel Ida-Virumaal Aseris ja neljapäeval, 24. augustil Lääne-Virumaal Porkuni järve ääres. Kinobussi sellesuvine ringsõit lõpeb laupäeval, 26. augustil Prangli saarel.

Tänavusel tuuril on seni esilinastunud ka Rasmus Merivoo skandaalne film „Tulnukas“ ja Aina Järvise animafilm „Kui ma oleksin suur“. Pranglil eelesilinastub ka Ülo Pikkovi animafilm „Elu maitse“.

Lisaks on tänavu saartel ja randades peatuv Kinobuss tänavu rõhku pannud ka keskkonnateemadele.

Eesti lugu „Casting“:
autor Urmas E. Liiv
pikkus 28 min
© Osakond OÜ 2006

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam