•  

9. nädala loom (07.03.2011 00:00)

Kersti Kaiv
Hiireke
Lindude söögikohas käib iga päev vilgas tegevus, hiired ja erinevaid linde loetlesin ühel päeval 11 erinevat liiki, huvitavamad on nurmkanad, kes iga päev ilmuvad pealelõunasel ajal välja. 03.03.11 Raplamaal

Veel mõned loomad ja linnud möödunud nädalast:

 

Maret Karu
Tuuline
03.03.2011 Tallinnas

Maret Karu
See puu tundub sobivat
05.03.2011 Tallinnas

Koidula Kliimann
06.03.2011 Tallinn ...väike veesilm oli paksult luikesid täis. Kahjuks oli ka paar hukkunud lindu...

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam