•  

Mobiilne konditsioneer tuppa sobib nii koju kui suvilasse (29.07.2022 10:22)

Autor: Sisuturundus

Kui sinu kodus või hoopiski suvekodus ei ole konditsioneeri, mis palavatel suvepäevadel hoiaks sisetemperatuuri jahedana, võid leida lahenduse just mobiilses konditsioneeris. Mobiilne konditsioneer on selline kliimaseade, mida saab paigaldada pea igale poole ning lihtsa vaevaga liigutada. Seetõttu sobib mobiilne konditsioneer kõikidesse majapidamistesse, kus puudub sisseehitatud konditsioneer. Millal on mobiilne konditsioneer tuppa üldsegi vajalik ja kuidas seda kasutada? Sellest saad lugeda juba täpsemalt allpool.

Mobiilne konditsioneer tuppa on ideaalne lahendus vanadesse majadesse

Teisisõnu on mobiilne konditsioneer teisaldatav konditsioneer, mida saab liigutada parasjagu sinna, kuhu on vaja. Selleks võib siis olla kas magamistuba, lastetuba, kodukontor või hoopiski elutuba, kus on vaja õhku jahutada. Mobiilne konditsioneer tuppa on hädavajalik suvisel ajal kõikides korterites või majades, mis on ammu ehitatud ja kus puudub majasisene kliimaseade, mis hoiaks sisetemperatuuri ühtlase olenemata sellest, kas õues on kuumalaine või mitte.

Paljudel hoonetel, millel on õhksoojuspump, saavad sellistel kuumadel päevadel seda kasutada. Teiste hoonete jaoks on mobiilne konditsioneer hea lahendus, sest sellega ei kaasne suuremad paigaldustööd. Konditsioneeri paigaldus on nii kerge, et sellega saab igaüks hakkama. Mobiilne konditsioneer tuppa on lausa niivõrd lihtne lahendus, et selle soetamisel, saab seda juba samal päeval kasutada. See hoiab ära uue sisekliima ehitamise ning tagab hea sisetemperatuur sinu kodus.

Taskukohane lahendus, mis hoiab sinu toad jahedana

Portatiivne konditsioneer või teisisõnu mobiilne konditsioneer on väga hea ja soodne alternatiiv kogu kliimasüsteemi ümber ehitamisele. Vahest polegi see vajalik ning mõne nädalasel külmaperioodil hoiab sinu toad jahedana mobiilne konditsioneer. Seega vali mobiilne konditsioneer tuppa siis, kui:

sinu majas või korteris puudub kliimaseade, mis hoiab sisetemperatuuri ühtlasena;
  • otsid kiiret lahendust probleemile;
  • soovid hea kvaliteedi ja hinnasuhtega toodet;
  • eelistad paindlikkust ja lihtsat paigaldust.

Aseta mobiilne konditsioneer tuppa, kus parasjagu viibid ja mida soovid jahedana hoida. Päevasel ajal, kui näiteks teed kodust tööd, võiksid valida selleks enda kodukontori toa. Tööpäeva lõpus võid selle liigutada kas elutuppa või hoopiski magamistuppa, mida valmistada ette magamaminekuks.

Teine variant on asetada mobiilne konditsioneer tuppa, mis on kõige päikesepaistelisem või mis asub sinu korteri või maja keskel. Veendu ka selles, kuidas õhk saab majas liikuda ning võimalusel korral paiguta kliimaseade nii, et see jahutab ruumiosa, kust jahe õhk pääseb ka mujale.

Seega on mobiilsed konditsioneerid väga heaks alternatiiviks erinevatele kliimaseadmetele. Soeta see, kui sul puudub mõni teine võimalus, kuidas väga palavatel päevadel enda kodu jahedana hoida. Lisaks võib see olla hea kingiidee, millega üllata oma kaaslast. Selleks, et pidada sellistel päevadel õues vastu, taga päikesevarju olemasolu terrassil, rõdul või aianurgas.Ole kuumalaineks valmis!

Eelmised artiklid:

Suvised tormid: kuidas olla tormiks valmis ja ennetada kahjusid? (20.07.2022) Suvised tormid on raputanud Ida-, Lääne - ja Lõuna-Eestit, mille käigus said kannatada mitmed kodud. Keerulised ilmaolud on Gjensidige kindlustuse statistika kohaselt peamine varakahjude põhjustaja. Siinkohal tuletab Päästeamet meelde, kuidas tuleks enne tormi ja selle ajal käituda.

Kuidas mõjutab ilm meie psühholoogiat? (01.06.2022) Kas te olete tähele pannud, et vihmase ilma puhul on enesetunne kuidagi loid ning energiat jääb vajaka? Raskematel juhtudel hakkavad ka liigesed valutama ning peavalu rõhub ka kõige rahulikemal hetkedel. Tegemist ei ole lihtsalt kujutlusvõimega või et vanem generatsioon seda meile aastate algusest peale rääkinud on, mis aga omakorda tähendaks, et see kõik tõsi on. Tegemist on faktiga, mis on nüüdseks juba teaduslikult tõestatud.

Väljas jahe? - 4 lõbusat tegevust toas (01.06.2022) Perekondlikud kokkusaamised on alati märgiks viia oma tegevused toast õue, sest vaid nii saavad kõik osa kehalisest aktiivsusest ning koosviibimise rõõmust. Väljas toimetades kaasatakse tavaliselt kogu pere ühiskondlikesse eesmärkidesse, kuid kui ilm on kehva ning liiga jahe, tuleks siiski tagasi tuppa kolida. Kuid mida põnevat ning lõbusat saab toas teha, kui kogu pere on koos ning ruumi vähe?

Telk – vastavalt ilmale ja kohale (01.06.2022) Vaadates erinevaid nimekirju ja soovitusi, võiks matkamiseks soetada suisa terve kaubikutäie varustust. Mis mainitud saab, on reeglina erinev, küll leiab aga alati sellise eseme nagu telk. Pole ka ime. Tegu on matkaseltsilisega, mis on kodu väljaspool kodu, pakub turvalist varjualust ning hoiab sind kuiva ja mugavana.

3 võimalust säästa elektrit ja hoolida keskkonnast (29.12.2021) Seoses kõrge elektrihinnaga oleme kõik hakanud mõtlema, kuidas säästa energia. Kuidas seda ka teha hoolides keskkonnast, mitte lihtsalt väiksemast elektriarvest? Jagame kolme mõtet, kuidas seda teha.

Naiste villased ja soojad mantlid (29.11.2021) Jahedamad ilmad tähendavad vajadust oma garderoob üle vaadata. Mis sobis suvel, on talvisel ajal liigagi õhuke. Ilmade pimenemisega samal ajal ongi vaja välja otsida naiste soojad mantlid. Talveks sobilikud naiste mantlid ei ole aga kõik identsed. Kuidas siis teada, millised naiste mantlid sobivad ja millised mitte?

Põnevad sügisõhtud Euroleague korvpalli saatel (19.11.2021) November on peagi lõppemas ning see tähendab, et päevad muutuvad aina lühemaks ja õhtud pikemaks ning jahedamaks. Külmakraadid ja tume pilt akna taga aga ei takista sul oma õhtud põnevamaks muuta. Kuumad Euroleague mängud panevad su sügisesi miinuskraade unustama!

11 põhjust, miks soetada koju robottolmuimeja (20.10.2021) Enamike inimeste jaoks on koristamine tüütu ja aeganõudev tegevus. Seda ei jõuta teha enne kodust väljumist ning pärast tööd ollakse küürimise ja puhastamise jaoks liialt väsinud. Tihti võetakse suurem koristus ette nädalavahetuseti ning sel juhul kulub selle peale vähemalt pool, kui mitte terve päev.

Kas valida robotniiduk vihmaanduriga või ilma selleta? (20.10.2021) Robotniidukid on võrdlemisi uus nähtus. Nende populaarsus kasvab kiiresti, sellega koos ka küsimus, kuidas endale sobivat masinat valida. Enamasti jõuavad taolised arutlused välja ühe ja sama teema juurde – kas eelistada vihmaanduriga robotniidukit või valida andurita robotmuruniiduk.

Ilmastiknähtustele panustamine (07.09.2021) Foto: Koidula Kliimann

Sademete tõenäosus – Kuidas mõjutab ilm peaaegu kõiki tulemusi (26.07.2021) Ilmselt ei ole see meile kellelegi üllatuseks, et sademed mõjutavad meie igapäevases elus äärmiselt palju tegureid. Kõige lihtsama näitena, kuidas sademed mõjutavad otseselt tulemust, on sport.

Ilmaennustustustest (15.03.2021) Aga kuidas jõudis ennustamine lindude lendamise ja puulehtede värvi vahetumise pealt üsna täpsete ilmaprognoosideni?

Kehv ilm rikub meeleolu? 5 soovitust, kuidas tuju tõsta! Sisuturundus (03.12.2020) Käes on aastaaeg, kus me loodaksime näha juba maapinda ja puid katmas ilusat kohevat lund, kuid pigem saame näha vihmaseid ja kõledaid ilmu. Justkui oleks sügis jälle venima jäänud, saadavad meie päevi hallikad pilved, kust alla sadada võib vihma ja lörtsi. Linnatänavad muutuvad poriseks, mänguväljakud jäävad tühjaks ja õuetegevused asenduvad tubastega. Igavuse peletamiseks tuleb kasutada veidi loovust, et tubane aeg oleks meeldivalt ja huvitavalt sisustatud. Siin on sulle 5 soovitust, mis aitavad kehva ilma korral toas olles leida tegevust ning viia mõtted eemale sombusest ilmast.

Kuidas külm mõjutab Sinu sõidukit (19.12.2019) Foto: Peeter Rokk Külm ilm võib sinu sõidukile mõjuda päris rängalt. Et ära hoida kulukaid parandustöid siis soovitame viia ennast kurssi sellega, mida miinuskraadidesse langenud ilm võib sinu masinaga teha. Külm ilm võib mõjuda palju kiiremini, kui esialgu oodata võiks, nii et tee kindlaks, et võimalused auto korralikuks käivitumiseks on nii soodsad kui vähegi võimalik. Ekstreemselt külm ilm võib auto aku tühjaks tõmmata ja see omakorda peatab auto korrektset käivitamist.

Nanotehnoloogia kaitseb saapaid suure sula eest (25.01.2019) Eestis toodetud nanokaitsevahendid hoiavad jalad kuivana ning pärsivad niiskuskahjustuste ja plekkide teket nahk- ja tekstiilesemetele. Sünoptikud ennustavad lähipäevadeks kogu Eestis tõsist sulailma. Kui tahta täpsem olla, tähendab see läga, liga, löga, soppa, pori, niiskeid jalgu ja rõvedaid soolajälgi saabastel. Nii kurb kui see ka poleks, lõppeb iga lumi ühel hetkel, kuid sulaveest ja räpasest plögast tekkivaid ebamugavusi saab lihtsasti ja mugavalt ära hoida.


Arhiiv

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam