•  

10. nädala lill! (14.03.2011 00:00)

Esimesed kevadlilled on juba oma ninad välja pistnud, 10 nädala lilleks valisime Leili Valdmetsa pildistatud lumikellukesed. Nüüdsest on olemas ka eraldi galerii lillede jaoks!

Leili Valdmets
Kevadõied
Kaua oodatud kaunikesed.13.03

Leili Valdmets
Pisut jäi puudu
Veel mõned päevad päikest ja soojust jäi naistepäevaõitest puudu. 08.03

Pirko Peterson
Lumikelluke lumes
Raplamaal 11.03.2011

Leili Valdmets
Lumikellukesed
Ühel peenral näeb juba kevadisi õitsejaid, enamus peenardest on alles paksu lume all. Eks selle võrra kestab ka kellukesteaeg kauem . 13.03

Avo Soidla
Uus algus
Pärnu kesklinnas tärkavad krookused "tänu" soojatrassile. 13.03.2011

Maret Karu
Varsti
13.03.2011 Türil

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Kui lumi sulanud ja esimesed kevadlilled oma ninad välja pistavad, saab avatud eraldi lillepiltide galerii jne. Lisaks on sel kuul käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam