•  

10. nädala lind! (14.03.2011 00:00)

10. nädala lind on vares! Varest pildistas Tallinnas Liina Maldre.

Liina Maldre
Lihtsalt üks vares
Tallinnas, 09.03.11

Maret Saareleht
Jalutuskäik lumel
09.03 Järvamaal

Pirko Peterson
tutt-tihane
Raplamaal 09.03.2011

Leili Valdmets
Soojust nautimas
Aegajalt paistis päike, pardid leidsid tuulevarjulisema koha ja nautisid varakevadist soojust.10.03

Leili Valdmets
Uudishimutseja
Päris suur kari veiseid lumises koplis. Üks viss tundis võõra vastu erilist huvi. 10.03

terjep
Kogunemine

Lea Marmor
Luigekaelad
Pirita, 12 märts

Liina Maldre
Vares tänava ääres
Tallinnas, 09.03.11 

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Lumi on alles hakanud sulama, kuid esimesed kevadlilled oma ninad juba välja psitnud - avasime eraldi lillepiltide galerii! Lisaks on praegu käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud- pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam