•  

11. nädala Kuu! (21.03.2011 00:00)

11. nädala täiskuu oli Maale tavapärasest tunduvalt lähemal. Kuna 19. märtsi õhtul, täpselt täiskuu ajal oli taevas pilves, siis pildistati nii kasvavat kui kahanema hakkavat Kuud. Nädala Kuupildiks saab Kristjan Vaga foto, kus kõige paremini on superkuu suurus aimatav.

Kristjan Vaga
Vaade kaugusse

Veel superkuu pilte:

Janek Pärn
Lähenev Kuu
Midagi taevas

Joosua Raave
Talvine täiskuuöö
Viimane võimalus see aasta sellist ilu nautida. Pildistatud 17-ndal märtsil.

Kersti Kaiv
Kuu
Pildistatud 18.03.11 Raplamaal ,aga kahjuks täna  (19.03) pilves ja kuu jääb nägemata.

Avo Soidla
Vahelduv pilvisus
Pärnu 20.03.2011 kell 04:14

Signe Nõmmik
Kuu
Pildistatud Türil 20.03

Leili Valdmets
Kasvav Kuu 16.03

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Lumi on alles hakanud sulama, kuid esimesed kevadlilled oma ninad juba välja psitnud - avasime eraldi lillepiltide galerii! Lisaks on praegu käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud-pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam