•  

10. nädala pilt! (14.03.2011 00:00)

10. nädalal olid peaaegu iga päev avatud kõik kuus jääteed, sellist asja ei juhtu kaugeltki igal talvel! Nädala pildiks said fotod jääteedest, mandri ja Muhumaa vahelist jääteed pildistas Leili Valdmets, mandri ja Hiiumaa vahelist jääteed Signe Nõmmik.

Leili Valdmets
Üle väina
07.03

Signe Nõmmik
Rohuküla - Heltermaa jäätee
Pildistatud 13.03

Avo Soidla
Õhus on asju...
Pärnu 09.03.2011 kell 17:56

Kersti Kaiv
Nii tuiskas 09.03.11 Raplamaal.

Leili Valdmets
Väga libe on
Paljud vanemad inimesed kasutavad likumiseks tõukekelku, sest kelgule toetudes on libedal suurem šanss püsti jääda.07.03

Leili Valdmets
loojang lumisel merel
08.03

Leili Valdmets
Päike läks looja
...jättes järele puna-oranži taeva. Peale sooja päeva oli õhtu üsna külm, puhus vinge tuul, mis lisas külmatunnet. 08.03

Eve Kõrts
Valus-valge märtsihommik
7.03.2011, Kesk-Eesti

Lea Marmor
Imepehmed, vihmamärjad, märtsiõhtused tibud...
...mida ei saanud pildistamata jätta 11. märts

Maret Saareleht
12.03 Järvamaal

Evelin Nummert
11.03.11 Tallinnas Laagna teel päikeseloojangu ajal

Maret Karu
Sajune
11.03.2011 Türil

Lea Marmor
Märtsikuine Pirita
12. märts

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa - praegu siis jaanuari omasse. Lumi on alles hakanud sulama, kuid esimesed kevadlilled oma ninad juba välja psitnud - avasime eraldi lillepiltide galerii! Lisaks on praegu käimas optiliste nähtuste fotokonkurss. Huvitavate pilvede pildid on alati oodatud, kevadel läheb aga lahti järjekordne Pilvejaht, kuhu tänavu saab lisada pilte, mida nähtud- pildistatud alates oktoobrist 2010. Jätkuvad ka pööripäevaste ilmaolude pildistamise fotokonkursid - esimesena on tulekul kevadise pööripäeva fotokonkurss.

Igal esmaspäeval välime välja eelneva nädala pildi. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime, pilv, tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalat iseloomustavate fotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valime aga igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Eelmised artiklid:

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam